Halowcy dla seniorów

  • 24.11.2020, 11:12
  • Krzysztof Kuźmicz
Halowcy dla seniorów
Zawodnicy uczestniczący w zmaganiach Halowej Amatorskiej Ligi Orlika przygotują świąteczne paczki dla seniorów z powiatu pilskiego. To kolejna inicjatywa Stowarzyszenia Orlik Piła.

W tym roku zmagania HALO (Halowej Amatorskiej Ligi Orlika) odbywają się przy zachowaniu bardzo restrykcyjnych norm wskazanych przez rząd i odpowiednie ministerstwa. Mimo ograniczeń z tego wynikających, piłkarze halowi ponownie chcą wykazać się dobrym sercem.

-Chcemy pomóc seniorom z Powiatu Pilskiego! Chcemy przeprowadzić zbiórkę materiałów, żywności i pieniędzy by wesprzeć osoby starsze, chore, samotne. W trakcie rozgrywek HALO od najbliższej kolejki będzie można przekazać datek na rzecz Seniorów. W trakcie HALO od grudnia – podamy datę – będzie można przekazać zakupione samodzielnie: nie psującą się żywność, pościel, koc, napoje, poduszki – mówią pomysłodawcy.

Akcję można wesprzeć także zdalnie, chociażby korzystając z portalu Patronite, gdzie założona została zbiórka na ten cel (KLIKNIJ TUTAJ).

Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe