Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Młodzi elektrycy i mechanicy odwiedzili firmę Danex

Od jesieni ubiegłego roku w Zespole Szkół im. Powstańców Wielkopolskich funkcjonuje klasa patronacka. Dzięki temu uczniowie kształcący się w zawodzie technik elektryk i technik mechanik mogą m.in. zdobywać wiedzę odwiedzając prężnie działające firmy. 26 stycznia przyszła kolej na Danex w Rosku.
Młodzi elektrycy i mechanicy odwiedzili firmę Danex

W czwartek młodzież miała okazję złożyć kolejną z zaplanowanych wcześniej wizyt studyjnych w firmach patronackich – tym razem zaproszenie przyszło z firmy Danex. Uczniów powitał tam prezes Stanisław Tomkowiak, który przybliżył swoim młodym gościom funkcjonowanie przedsiębiorstwa firmy, szczególny nacisk kładąc na technologiczne aspekty wytwarzania produktów. Następnie uczestnicy wraz z nim zwiedzili zakład, zapoznając się z procesem produkcji – od wjazdu towaru na taśmę produkcyjną, poprzez badanie jakości, obróbkę, kalibrowanie, po pakowanie i wysyłkę. Nad przebiegiem wizyty czuwali również kierownik administracji Renata Zydor oraz kierownik działu technicznego Wiesław Ćwiertniak. Na zakończenie gospodarze przygotowali dla mechaników i elektryków z klasy 1te możliwość degustacji przepysznych pierogów, jednego ze światowej klasy produktów wytwarzanych przez firmę Danex.

Krzyski Zespół Szkół za naszym pośrednictwem pragnie serdecznie podziękować prezesowi firmy Danex oraz jej pracownikom za gościnne przyjęcie uczniów. Wyraża też nadzieję, że dalsza współpraca między szkołą a firmami patronackimi – są to również Thule i Odlewnia Żeliwa „Drawski” S.A. będzie się układać równie dobrze.

Pisz


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama