Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

To będzie jedyne takie miejsce w Wielkopolsce i Polsce

Z zawodu jest nauczycielem. Nauka języka niemieckiego nie jest jednak obecnie numerem jeden w jego życiu. Bardziej pochłania go pasja sportem i to nie tym tradycyjnym, a bardziej w takim z nieszablonowymi osiągnięciami w Crossficie czy Runmageddonie. Ten pozytywnie szalony człowiek to Marcin Ćwirzeń z Trzcianki.
To będzie jedyne takie miejsce  w Wielkopolsce i Polsce

- Budowa jego nowego wynalazku rozpoczyna się już wkrótce. - Jeśli chcesz być częścią tego projektu lub wesprzeć Nas to zapraszam do współpracy – mówi Marcin

Projekt w stylu ,,Tu na razie jest ściernisko,
ale będzie San Francisco” jawi się przy Tetmajera w Trzciance. Na 3 hektarach niebawem powstać ma jedyne takie miejsce w Wielkopolsce! Miejsce, które ma służyć elementom sportu wśród natury, w głównej mierze, mają na świeżym powietrzu, odbywać się zajęcia dla dzieci i uczniów szkół. Ale nie tylko. Tor przeszkodowy, mający ok. 400 metrów, ma służyć sekcji biegów przeszkodowych Wolf Team, także tych w ogólnopolskich zawodach sportowych!

To ma być centrum pasji i inspiracji. Kuźnią charakteru i motywacji. To ma być miejsce integracji społecznej oraz wzajemnego wsparcia. Miejsce gdzie dzieci, młodzież wrócą na tak zwane ,,trzepaki" z dawnych lat. Edukacja żywieniowa i mobilizacja do działania i zdrowego trybu życia

Całość inspiruje i nadzoruje Marcin. Jego sylwetki nie trzeba naszym Czytelnikom bardziej przypominać.

Media nie szczędzą wobec niego cennej charakteryzacji. O jego wyczynach piszą m.in: Pokonał góry, lodowate jezioro, własny strach i słabości. Jest w ścisłej czołówce najlepszych biegaczy na świecie i zyskuje coraz większą popularność jako trener personalny.

W jego CV jest m.in. Rekord Guinnessa, 100 km przez Saharę Mistrzostwa Świata 21 km biegu w USA i pływanie przez skute lodem jezioro. I to nie jedyne wyczyny człowieka z Trzcianki.
Teraz koncentruje się na budowie jedynego w swoim rodzaju w Trzciance, toru przeszkód 400 m, siłowni na świeżym powietrzu, gdzie prowadzone będą zajęcia dla uczniów szkół. To jego projekt.

Trzymamy kciuki Marcinie!

Mariusz Markowski


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama