Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Prawdziwa magia świąt

WAŁCZ można było spróbować tradycyjnych przysmaków, które zachwyciły smakiem i jakością. Lokalni gastronomicy serwowali grzane wino, gorące dania i słodkie wypieki.
  • Źródło: wa
Prawdziwa magia świąt

Wałecki Jarmark Bożonarodzeniowy 2024 ponownie okazał się wydarzeniem, które przyciągnęło mieszkańców i gości z całego regionu. Świąteczna atmosfera, różnorodne atrakcje i bogata oferta wystawców sprawiły, że Plac Wolności i ulica Domańskiego tętniły życiem przez cały dzień.

Tegoroczny jarmark był nie tylko okazją do zakupów, ale także wyjątkowym wydarzeniem kulturalnym i integracyjnym. Swoje umiejętności zaprezentowali lokalni artyści, w tym Wałecki Chór Akademicki, Zespół Śpiewaczy „Chabry”, Szkoła Muzyczna Casio oraz Studio Piosenki ESTI. Ich występy nadały wydarzeniu wyjątkowego charakteru, wprowadzając uczestników w świąteczny nastrój.

Na stoiskach przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich można było spróbować tradycyjnych przysmaków, które zachwyciły smakiem i jakością. Lokalni gastronomicy serwowali grzane wino, gorące dania i słodkie wypieki, a rękodzielnicy i sprzedawcy oferowali unikatowe ozdoby oraz prezenty idealne na święta.

Organizacja wydarzenia była możliwa dzięki wsparciu Pomorza Zachodniego, a także zaangażowaniu Pubu Warka Wałcz, który przygotował strefę gastronomiczną, tworząc przyjazną przestrzeń dla uczestników.

Jarmark po raz kolejny udowodnił, jak ważne jest zaangażowanie lokalnej społeczności w tworzenie wydarzeń, które budują wspólnotę i podtrzymują świąteczne tradycje. Organizatorzy już teraz zapraszają na kolejną edycję, która odbędzie się w przyszłym roku i z pewnością dostarczy jeszcze więcej atrakcji i niespodzianek.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama