Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Niezwykła lekcja wsparcia i empatii

WYRZYSK Spotkanie z Klaudią Giese-Szczap – doświadczoną psycholog, autorką bajek terapeutycznych oraz cenioną specjalistką w zakresie pomocy dzieciom i młodzieży w kryzysie.
  • Źródło: MGOPS w Wyrzysku
Niezwykła lekcja wsparcia i empatii

Wydarzenie zostało zorganizowane na zaproszenie kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Hanny Łapacz oraz dyrektor Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Wyrzysku Danuty Buryty-Arndt, którym składamy serdeczne podziękowania za inicjatywę i organizację tego inspirującego przedsięwzięcia.

Podczas prelekcji zatytułowanej „Pomoc dziecku w kryzysie” Klaudia Giese-Szczap w przystępny i pełen empatii sposób omówiła problemy, z jakimi mierzą się dzieci i młodzież we współczesnym świecie. Uczestnicy mieli okazję poznać wiele praktycznych wskazówek dotyczących skutecznego wsparcia najmłodszych w trudnych sytuacjach, a także zrozumieć, jak kluczową rolę w tym procesie odgrywają dorośli – rodzice, nauczyciele oraz specjaliści.

Ogromna wiedza, doświadczenie i wrażliwość prelegentki sprawiły, że spotkanie było nie tylko wartościowe, ale również inspirujące. Jej sposób przekazywania treści, pełen troski i zrozumienia, skłonił wielu uczestników do refleksji nad znaczeniem świadomej pomocy dzieciom w kryzysie.

Mówi Hanna Łapacz, kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wyrzysku: – Dziękujemy pani Klaudii Giese-Szczap za poświęcony czas, podzielenie się swoją wiedzą i pasją, a wszystkim obecnym za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Mamy nadzieję, że to spotkanie stanie się początkiem kolejnych inspirujących inicjatyw.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama