Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Liderzy lokalnej społeczności i strażnicy tradycji!

W sali wiejskiej w Głomsku odbyły się obchody Gminnego Dnia Sołtysa – wydarzenia poświęconego osobom, które na co dzień dbają o rozwój i integrację lokalnych społeczności. Była to okazja do wyrażenia wdzięczności i uznania dla sołtysów za ich codzienną pracę na rzecz mieszkańców.
  • Źródło: UG Zakrzewo
Liderzy lokalnej społeczności  i strażnicy tradycji!

W uroczystości wzięli udział m.in. Henryk Szopiński - poseł na Sejm RP, Marek Buława - wójt Gminy wraz z kierownictwem Urzędu, przewodniczący rady fminy Krzysztof Doroszuk, radni gminy oraz sołtysi.

Wójt Marek Buława w swoim wystąpieniu podkreślił znaczenie pracy sołtysów w budowaniu silnych i zintegrowanych społeczności. 

– Sołtysi to filary naszych miejscowości. To dzięki ich zaangażowaniu i codziennemu wysiłkowi możemy realizować wspólne cele i dążyć do poprawy jakości życia mieszkańców. Dziękuję za Waszą pracę, determinację i gotowość do podejmowania wyzwań – powiedział wójt, składając serdeczne podziękowania i życzenia pomyślności.

Spotkanie uświetniło Koło Gospodyń Wiejskich w Głomsku, które przygotowało atrakcje dla uczestników. Jednym z najciekawszych punktów programu był teleturniej „Kalambury”, w którym przedstawiciele władz gminy próbowali odgadnąć inwestycje, jakie mieszkańcy chcieliby zrealizować w najbliższych latach. Kreatywne rysunki i pełne zaangażowania odpowiedzi sprawiły, że zabawa była nie tylko pouczająca, ale również pełna humoru

Obchody Gminnego Dnia Sołtysa były doskonałą okazją do integracji i podkreślenia kluczowej roli sołtysów w życiu gminy. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama