Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Wielkanocne Strojne Jajo

ŁOBŻENICA Kreatywność w pełnym rozkwicie. 346 wyjątkowych prac, każda inna, każda zachwycająca! Kolorowe, radosne, małe i duże – jaja wielkanocne wykonane z papieru, kory, plasteliny, makaronu, wstążek, mchu, drewna, sznurka i wielu innych materiałów dosłownie zasypały stoły w Gminnym Centrum Kultury w Łobżenicy. Wszystko to w ramach konkursu plastycznego „Wielkanocne Strojne Jajo”, który jak co roku przyciągnął prawdziwych mistrzów rękodzieła.
  • Źródło: lobzenica.pl
Wielkanocne Strojne Jajo

Najwięcej zgłoszeń napłynęło w kategorii klas I–III, ale rywalizacja była zacięta we wszystkich czterech kategoriach wiekowych. Jury oceniało estetykę, użyte materiały, wkład pracy oraz ogólne wrażenie artystyczne. A wybór? No cóż, był trudny, bo każda praca miała w sobie coś wyjątkowego! 

I oto zwycięzcy! Kategoria: Przedszkole: Filip Piszczek (OP Walentynowo), Blanka Nowak (OP Falmierowo), Nadia Mrotek (OP Wiktorówko), Nina Fąs (Przedszkole Publiczne Łobżenica), Aleksander Szczepaniak (OP Walentynowo). 

Kategoria: Klasy I–III: Piotr Dombetzki (kl. III – SP Łobżenica), Stanisław Konderski (kl. II – SP Fanianowo), Pola Przybyła (kl. II – SP Fanianowo), Laura Mrotek (kl. I – SP Łobżenica), Ksawery Kosakowski (kl. II – SP Białośliwie).

Kategoria: Klasy IV–VI: Joanna Czyż (kl. V – SP Wiktorówko), Alicja Poczewska (kl. V – SP Łobżenica), Julia Ratka (kl. IV – SP Falmierowo), Zuzanna Efimenko (kl. V – SP Łobżenica), Oliwia Waśkowiak (kl. V – SP Wysoka).

Kategoria: Klasy VII–VIII: Kamil Mazurek (kl. VII – SP Dźwierszno Małe), Andrzej Wasilewski (kl. VII – SP Miasteczko Krajeńskie), Zuzanna Kufel (kl. VII – SP Wiktorówko), Antoni Parszyk (kl. VIII – MOW Łobżenica), Ignacy Furman (kl. VII – SP Białośliwie). Wyjątkową nagrodę specjalną przyznano uczniom Szkoły Specjalnej w Łobżenicy za ich niesamowite zaangażowanie i pomysłowość. 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o pospolitościTreść komentarza: Uważam, że tłuszcza czytelników dzieł Noski uzna jego pisaninę za w pełni poprawną co do stylu, szyku i ortografii. Bo jak to, żeby magister polonistyki i po jakichś dogrywkach podyplomowych mógłby popełniać ortograficzne błędy pospolite?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:39Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: o sitwachTreść komentarza: Konsekwencją ustalenia, że prywatny akt oskarżenia został podpisany przez kogoś zewnętrznego względem osoby uchodzącej z autora/autorkę jest prosty wniosek, że aktu oskarżenia nie ma. Jest za to konstatacja, że osoba podszywająca się pod autorstwo na policji i przed sądem jest przestępcą. Nikt jej nie ścigał. Bo jak ścigać kogoś z sitwy?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Kult kłamstwaAutor komentarza: Wawelska koło ŻabkiTreść komentarza: Za to Pani Krysia mimo, że bez czerwonego berecika, nadal urocza.Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:51Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa NoskiAutor komentarza: pytakTreść komentarza: czy towarzysz druh kapusta Wiktor w swojej robocie wykonał 191 kartek donosów? czyli o 191 kartek więcej niż Kmicic?Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:42Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: ormo czuwa teżTreść komentarza: Czuwanie, to specjalność harcerzyka tw Wiktora, Janka rowerzysty.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: obserwator pilskiTreść komentarza: Kazek Posada alias Aleksander Radek nadal ożywia swoją obecnością zasoby sławy i chwały Tygodnika Nowego, mimo, że już odszedł był na zielone łąki niebieskie. Ale w ostatnim numerze Tygodnika Nowego tkwi w stopce redakcyjnej jako Zbigniew Noska.Data dodania komentarza: 18.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Historia Piły i okolic w najnowszych książkach Zbigniewa Noski
Reklama
Reklama