"Szydercy" - odcinek 22.

  • 30.10.2018, 14:40 (aktualizacja 30.10.2018, 14:43)
szydercy_odc_22.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym

.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1305)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
lj
lj 01.08.2021, 12:33
Minęły 33 miesiące od ostatniego wybryku-ekscesu medialnego tych dwóch szaławiłów-szałaputów, żeby nie powiedzieć: szalbierzy. I świat się kręci dalej bez ich roboty nienawistników instytucjonalnych.
brygadzistka dojarka
brygadzistka dojarka 01.08.2021, 12:39
Nie wiadomo, czy po programie telewizyjnym o charakterze publicystyczno-satyrycznym, któryś z uczestników nie zerżnął w kącie pokraki "jasia hejterka". Bo w kręgach zbliżonych wiele rzeczy dzieje się a ruchać kazdy lubi.
burdelik teściowej
burdelik teściowej 02.08.2021, 10:58
Jest to ciągły konflikt potrzeby ruchania z możliwością znalezienia odpowiedniego miejsca, czyli piczki.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 02.08.2021, 10:59
Ale "jasio hejterek" piczki nie ma. Chyba, że opcja pedalska!
19621972
19621972 02.08.2021, 13:20
Byłoby korzystne zakupić do redakcji
"Livarno Home Materac" do igraszek i figli hetero- lub homo- w razie pojawienia się jakiegoś laureata. Takie materace miałyby dużo roboty w redakcji w Pile Roosevelta i Białośliwiu 4 Stycznia, szczególnie w akcjach z użyciem tłoka czekoladowego, czy chociaż protezy w postaci odbytniczego wału osadczego z wiatrakiem jako napędem korzystającym z zasobów energii odnawialnej. Miłość jest wieczna.
Sodoma i Gomora
Sodoma i Gomora 02.08.2021, 20:51
Kontakty homo- nie są miłością tylko rują i porubstwem.
Markiza Demandiac
Markiza Demandiac 25.07.2021, 21:34
Dotychczas nikt nie zajął się poważnie problematyką ekscesów seksualnych w Tygodniku Nowym lat co najmniej 2006-2007. W oficjalnym komunikacie prasowym Kolegium Redakcyjnego z marca 2006 roku Redaktor naczelny Szalbierz złożył oświadczenie o zakupieniu terrarium na pobranie gamety od laureata konkursu Kameleon 2005, Lemanowicza, do którego Lemanowicz nie przystąpił a wygrał. Należałoby zapytać dzisiaj Szalbierza, jak zamierzał manipulować lub dyrygować aktami gwałtu dla pobrania gamety od obywatela zaproszonego do redakcji. Może naczytał się o praktykach Lebensborn z czasów Hitlera, Goebbelsa i Himmlera? Lemanowicz wysoki blondyn, niebieskooki.
pytania do pana łysego w ciemnych okularach
pytania do pana łysego w ciemnych okularach 28.07.2021, 21:32
Czy Szalbierz jako redaktor naczelny Tygodnika Nowego inaugurując konkurs "Kameleon'2005" sfałszował adres IP komputera Lemanowicza? Czy na podstawie fałszywych danych uznał woluntarystycznie, że może wyznaczyć Lemanowicza do konkursu?
Czy Lemanowicz wyraził zgodę na udział w konkursie "Kameleon'2005"?
Czy w redakcji Tygodnika Nowego w marcu 2006 odbyło się nadzwyczajne zebranie Kolegium Redakcyjnego, na którym redaktor naczelny wypił półtora flaszki, że trzeba była wysłać kogoś po płyny trzeźwiące w postaci soku grapefruitowego z specyficzną goryczką rozjaśniającą umysł?
odwrotka
odwrotka 28.07.2021, 21:41
To pytania à rebours, o ile pamiętam artykuł w Tygodniku Nowym 2006 (lipiec) z pytaniami Szalbierza do pana w kominiarce.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 28.07.2021, 21:34
Te pytania zadałam ja.
kelner w barze z wódką
kelner w barze z wódką 28.07.2021, 21:37
Jeszcze trzeba by zapytać, jak często za czasów redaktora Szalbierza odbywały się takie posiedzenia Kolegium Redakcyjnego z wyszynkiem?
odpowiednie dać rzeczy słowo
odpowiednie dać rzeczy słowo 29.07.2021, 10:51
Wyszynk, to delikatne określenie nieadekwatne do sytuacji spożycia co najmniej półtora flaszki na łba. To się nazywa ochlaj.
dystrybutor detaliczny
dystrybutor detaliczny 29.07.2021, 13:25
Obecnie obowiązują flaszki wódczane aż do trzech litrów. Nie wchodzą w rozważania flaszki typu małpka (100 ml, 200 ml) a co najmniej połówki (0,5 litra). Następne w kolejce 0,7 litra, później tak zwana krowa (1,75 litra) i na koniec 3 litry na przykład wódka Finlandia ze stojaczkiem do nalewania przechylnego.
Krecia Pytaczkówna
Krecia Pytaczkówna 25.07.2021, 21:40
Jest jeszcze "Seksmisja" i "Nowy wspaniały świat".Aldousa Huxleya?
Mariusz Walczący
Mariusz Walczący 26.07.2021, 17:42
I "Mein Kampf".
Janina Ipochorska
Janina Ipochorska 26.07.2021, 00:08
I Michalina Wisłocka "Sztuka kochania".
Patryk Syskind
Patryk Syskind 29.07.2021, 13:12
A również: Żywoty pań swawolnych - Pierre Brantome de Bourdeille
osadzony
osadzony 27.07.2021, 19:20
i Hołyst - Kryminalistyka.
Merta Lampart - wypiredalać
Merta Lampart - wypiredalać 29.07.2021, 13:16
Nie zapomnijmy jako lesby: "Piekło kobiet".
ginekolog - położnik
ginekolog - położnik 29.07.2021, 13:18
Pamiętajmy: Poród kleszczowy a rozdarcie krocza.
OTUA
OTUA 18.07.2021, 18:59
Nieco frywolny i przaśnie wulgarny, ale jaki temat taka mowa.
Zenobia Klekocińska
Zenobia Klekocińska 18.07.2021, 19:01
Można dodać: naturalistyczny.
Stachanowcy
Stachanowcy 13.07.2021, 21:21
Spotkali się w Pile na leczeniu klinem
Redaktor idiota z wydawcą kretynem.

Tutejszy idiota powiada: choolera,
Musimy zajeebać dziś janka hejtera.

Więc myślisz tak chytrze kretynie miejscowy
Zerżniemy mu dupę jak wał odbytowy?

I poszli, by raczyć się bimbrem i winem
Miejscowy idiota z tutejszym kretynem.

Zalały procenty kretyna, idiotę
I wnet narzygali na swoją robotę.

Niebawem znów będą kurować się klinem
Tutejszy redaktor z miejscowym kretynem.

magma
magma 14.07.2021, 14:39
Wiesz co lemańczyk? Byś móg spasować, bo ich rozwalisz.
murarz wyścigowy
murarz wyścigowy 19.07.2021, 21:27
Nie można rozwalić tego, co jest nieposkładane.
lj
lj 04.07.2021, 16:17
Ponieważ ten odcinek jest publikacją z 30.10.2018, 14:40, należy przyjąć, że w systemie wyborów życiowych tych dwóch, a przynajmniej jednego, obowiązuje trzydniówka chlania, ruchania, rzygania, trzeźwienia, kaca, ratunku piwnego. Takie konkluzje wynikają z przyjęcia wiedzy tych dwóch, że "hejterek jasiu" w realu Janusz Lemanowicz miał urodziny 27 października i jak to we zwyczaju ochlapusów medialnych, opojów, chlejusów musiał ten obywatel skorzystać z kiełbasiano-wódczanego modelu spożycia i obowiązkowej trzydniówki pijaństwa do zbydlęcenia.
mechanik
mechanik 04.07.2021, 21:13
Niektórzy wpadają w tornado tygodniowe. Przychodzą do pracy i idąc po schodach powodują, że wszystko się trzęsie, schodki, poręcze, chodniki się samotrzepią, lampy się kołyszą. Tak się w nich trzęsie istnienie i wprowadza element rezonansu mechanicznego. W skrajnych przypadkach może doprowadzić do katastrofy budowlanej. Ale to by nas nie zmartwiło. Można by wtedy kupić działkę na Roosevelta albo 4 Stycznia za tanio.
Zarząd Generalny FanClubów Jego Excelencji JWP Le Mana
Zarząd Generalny FanClubów Jego Excelencji JWP Le Mana 02.07.2021, 13:18
Przeprowadziliśmy jako Zarząd rozmowę z naszym idolem w temacie sprawy 151. Opowiedział nam, że to jest zastanawiające aby nie móc zmieścić się w rocznym terminie do wniesienia oskarżenia prywatnego. Dlatego jedna pretensja odpadła z mocy prawa. W części orzeczonej jako niewinność, była wypowiedź ubogacona fotografią niezawierająca nic ubliżającego, pomawiającego a tylko prześmiewczy wpis o charakterze szyderczo-komediowym, co etatowy szyderca powinien uznać za dowcip. Sprawa upadła kompletnie.
Zarząd, po chwili zbiorowego namysłu, wysunął myśl taką: nie chodzi o skazywanie, a o ciągłe nękanie naszego idola, który poważył się wspomagać swoją wiedzą techniczną stowarzyszenie obywatelskie przeciwko smrodowości przedsiębiorstwa, tak niezbędnego jak i uciążliwego z powodu niedotrzymywania warunków technicznych produkcji. Przykładem może być niedawne oskarżenie naszego idola przez niejakiego Michała Daniela Gray ze Złotowa, gdzie istnieje sitwa medialna Tygodnika Nowego i expressTV Media Victra. Oskarżył on mianowicie naszego idola o pobicie go na terenie sądu rejonowego w Pile. Domagał się 5000 zł odszkodowania. Nie przyszedł na posiedzenie pojednawcze. Sprawa upadła w trybie artykułu 491 kpk. Sam czas od wniesienia oskarżenia do orzeczenia kończącego trwał 3 miesiące. Michał Daniel Gray - wielbiciel Adolfa Hitlera - był słupem opłaconym i wypuszczonym jako harcownik przez koterię złotowsko-śmiłowską przeciwko Jego Excelencji Panu Januszowi Lemanowiczowi.
prof. Philótek
prof. Philótek 27.07.2021, 19:31
Należy przypomnieć wypowiedź w wyjaśnieniach w sprawie 383, że redaktor jako dziennikarz, oczywiście śledzi, co dzieje się na portalach internetowych, choć rzadko się wypowiada. Dlatego jest absolutnie niewiarygodna teza, żeby mógł nie wiedzieć, co się dzieje u Lemanowicza na facebooku przez rok. To dziecinada zdziecinniałego umysłu dziadygi.
Inną rzeczą jest, że mógł zapomnieć zaraz po przeczytaniu. Demencja ma swoje prawa a alzheimer pomaga. Dlatego gość jest znany jako wielbiciel niewiedzy i pieszczoch niepamięci.
sierżant z KM MO Piła Żeleńskiego
sierżant z KM MO Piła Żeleńskiego 04.07.2021, 21:21
Gdyby LJ przywalił temu Michałowi Danielowi Gray, to by się on chyba rozleciał na cząstki elementarne. Byłoby dużo smrodu i syfu nie licząc białego proszku z nosa. LJ nie bał się lać z wypasionymi zomowcami na placu Staszica 25 lipca 1982 o 1:30. I żyje, qurva, żyje i żyje, jego mać!
lj
lj 24.06.2021, 09:52
Według mnie, ci tak zwani szydercy, to nie szydercy sensu stricto a po prostu plociuchy. Szalbierz w innych swoich wypocino-wypierdzinach posługiwał się szyderstwem, szydząc z nazwisk nielubianych osób, choć sam ma nazwisko jak najbardziej nadające się do komentarza pełnego sarkastycznego śmiechu. Takie prymitywne zachowania dziennikarza są świadectwem jego nieprzydatności do zawodu wymagającego. Klasycznym przykładem jest szyderzenie Szalbierza, że Patryk Jaki jest byle jaki. Kiedyś w Koszalinie wydawano "Głos Koszaliński" jako organ Komitetu Wojewódzkiego PZPR. Kierował nim towarzysz Zdzisław PiŚ. Bonzowie partyjni typu Głowacki, Chudzikiewicz, Kujda czy Kozdra kiedy chcieli dopiec naczelnemu mówili o nim stosując elizję i nazalizację Piździsław. To klasyczne szyderstwo.
krytyk
krytyk 23.06.2021, 13:12
Te wszystkie obrazki: ShowMarker, Soolide, After Noon Edition, Date Today, Your Dating Sites, GameOfGlam i inne, są tratwą ratunkową dla portali niewydolnych. Podobno każde kliknięce, to kasa dla portalu. Dlatego wejście na któryś z "Polecane" to kroplówka z nutricią dla zdechłych witrynek.
jackoski
jackoski 17.06.2021, 18:49
Jest przepowiednia, że jak będą szczepić Mariusza miłośnika wszelkich szali, szalików, fularów, chust ozdobnych i krawatów, to w tym momencie wszystkie wirusy zdechną śmiercią gwałtowną. Na całym świecie, bo nasz pieszczoch zakaże ich swoją miłością inaczej. A one są hejterskie jak nasz "jasio hejterek".
farmazon
farmazon 28.07.2021, 08:00
Nie przesadzajmy, panie dziejku, z tym działaniem redaktorskim.
elegant w bokserkach i trampkach
elegant w bokserkach i trampkach 23.06.2021, 13:19
A o ile się roschodzi o poszetki?
MSMB
MSMB 23.06.2021, 13:59
Nie wiadomo, czy on wie, co to jest poszetka. W upadłym cyklu programu telewizyjnego o charakterze publicystyczno-satyrycznym "Szydercy" występuje on w czarniawej siermiędze i podkoszulkach o barwie wypełźniętej szarości. Gdzie mu do poszetki? Jego sputnik w tym programie telewizyjnym o charakterze publicystyczno-satyrycznym "Szydercy" używa poszetek do niemodnych marynarek pewnie z lumpeksu.
.
deena
deena 17.06.2021, 19:01
Wirusy nie zdychają, bo to nie są organizmy.
de en a
de en a 23.06.2021, 09:00
"deena" - ten skrótowiec oznaczający kwas (acid) deoksyrybonukleinowy został na ogłoszeniu wyroku odczytany przez Płóciennika jako "dina", co można uznać za element umiejętności w zakresie języka angielskiego, gdzie zbitkę "ee" czyta się "i". To pryszcz. Ważniejsze jest, że z tej wypowiedzi Płóciennika na ogłoszeniu wyroku wynika wprost, że on nie czyta akt. Gdyby czytał, musiałby zapytać oskarżonego, co według niego w polskim języku oznacza słowo "deena". Jedyna okoliczność dotycząca desygnatu słowa "dina", to biblijna postać kobieca z księgi rodzaju Dina, ale imię według naszej tradycji językowej pisze się wielką literą. Czytanie akt, to wielka udręka dla kasty.
Pytia Delficka
Pytia Delficka 17.06.2021, 19:46
W takim razie Mariusz ma przesrrane.
Mariusz Do Góry Duupą
Mariusz Do Góry Duupą 18.06.2021, 09:32
On ma przesrrane od szpiegowskiej akcji podsłuchu w Próchnowie. Wykazał się w tej akcji śmieciową śmieciowością śmieciowej osobowości pseudodziennikarza - jak sam przyznał. Kto się wynajął za psa, musi szczekać.
styx
styx 16.06.2021, 09:50
Lemanku - przyjąłeś już szczepionkę ?
abwgpuczekafsb
abwgpuczekafsb 16.06.2021, 19:36
Dopuszczenie do szczepionki obiektu niewystępującego w bazie pesel jest niedopuszczalne. To zbrodnia stanu.
nip - pit
nip - pit 16.06.2021, 19:14
Lemanku nie występuje w bazie pesel.
sex oralny
sex oralny 17.06.2021, 12:05
Ale natomiast jest Lemanek. Autor wpisu "styx" może być biegły w języku polskim i odmienia swobodnie przez przypadki, co w wołaczu daje: Lemanku! Ludzi z nazwiskiem Lemanek jest w bazie pesel 97.
Był raz sobie zbój Lemanek
Zerżnął duupę, ukradł wianek.
Duupeczce się spodobało
Ojej, co też to się działo!
Wyssała mu spermy dzbanek.
cisza cmentarzy
cisza cmentarzy 16.06.2021, 19:33
W bazie pesel występują: szalbierz 262; stokłosa 5648; wolski 10460; góźdź 2816; cyganek 1737; barabasz 1942; noska 63; utkin 29; łoś 5513; koń 782; osioł 80; kostrzewa 11722; dziura 5372; dynia 605; gruszka 13519;
Odyniec
Odyniec 27.07.2021, 16:20
Sarna 4157
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 16.06.2021, 20:20
a jabłko?
prof. Pienążek
prof. Pienążek 17.06.2021, 11:54
jabłko 206.
logik
logik 17.06.2021, 18:14
206 jest to artykuł kodeksu karnego o bigamii. Wiadomo, że jabłko było zaczynem kłótni o piękność a piękność służy powiększaniu skłonności do bzykania. Natomiast potrzeba bzykania jest podstawą niewierności i w tym bigamii.
o pochodzeniu gatunków
o pochodzeniu gatunków 04.07.2021, 15:36
Potrzeba bzykania jest podstawą przetrwania. Dlatego rozpusta homo- jest skłonnością ku śmierci rodzaju. I nic tu nie pomoże Hartman, Płatek,Senyszyn, Biedroń, Rabiej, Piróg czy Piasek.
analizator rowerowy
analizator rowerowy 16.06.2021, 19:41
Tym dwóm łysoniom ożywiającym swymi truchłami trupa Szyderców nic nie pomoże, dlatego szczepienie tego układu jest niepotrzebne. Najlepiej jakby oni się sczepili analno-genitalnie i wstrzyknęli wzajemnie pocrję zmarnowanego deena.
Cerber
Cerber 15.06.2021, 08:00
Ten portal dzienniknowy.pl jest trup mentalny.
Motylewska
Motylewska 16.06.2021, 07:08
A ci dwaj, to grabarze.
Charon
Charon 17.07.2021, 16:50
raczej denaci.
Towarzysze...!
Towarzysze...! 14.06.2021, 10:33
Administrator portalu faktypilskie.pl wywala, bo nic mu nie przychodzi do głowy bardziej inteligentnego. Najprościej jest wywalić. To pokłosie szkoły zombiego komuny Noski, który nie tylko wywalał, ale też edytował czyjś tekst, zmieniał jego treść i z powrotem wprowadzał w pierwotne miejsce. To jezt zbrodnia komunistyczna.
Administrator FP wywalił, to dajemy tu
Administrator FP wywalił, to dajemy tu 12.06.2021, 16:16
Melon: "Leman widzę że masz wiele twarzy ale wszystkie to ohydne ryje. Już nie długo święty Piotr wezwie na rozmowę a wtedy się przekonasz co znaczy piekło za te wszystkie świństwa które ludziom wyrzadziles ty mały zawistny czlowieczku".

Redaktor naczelny Tygodnika Nowego XI 2004 - IX 2007 mógł nie zaczynać, mógł sobie odpuścić szwendanie się za Lemanem jako herszt Grupy Pościgowo-Szpiegującej 100kłosy, mógł nie wpiredalać się w wewnętrzne sprawy rodziny Lemana, mógł nie insynuować w Tygodniku Nowym imputując Lemanowi zależność od narkotyków, mógł nie wyganiać swoich debilowatych podsłuchiwaczy-nagrywaczy do Próchnowa, mógł nie inkryminować Lemanowi udziału w morderstwie Ryszarda Winkowskiego, mógł nie znieważać matki Lemana pisząc w Tygodniku Nowym , jakoby była kurvą.
Leman nie chce się choćby odlać na wrażenia Melona o fizycznej stronie estetyki twarzy Lemana. Nie obawia się spotkania ze świętym Piotrem, bo zawsze jest przygotowany, tym bardziej, że grupa bandytów inspirowana przez totumfackich Stokłosy obiecuje od lat ostateczne rozwiązanie kwestii Lemana w trybie mokrej roboty.
Leman spotkał się niedawno z pewnym gościem z establishmentu medialnego pilskiego grajdoła dziennikarskiego. Ten zauważył, że Szalbierz serdecznie nienawidzi Lemana za jego krytyki szalbierzowych tekstów pełnych pustki, dziadostwa mentalnego, niewiedzy i prymitywnej głupoty, jego fałszerstw i złodziejstwa wartości podstawowych. Dodał, że również Utkin i Noska chętnie by wsadzili Lemanowi w dupę granat F1 i wyciągnęli zawleczkę.
stary dziadek
stary dziadek 04.07.2021, 15:41
Pełnych pustki. To najpiękniejszy oksymoron, jaki zaliczyłem w swoim 85 letnim życiu.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 12.06.2021, 16:52
Podobno faktycznie Leman nikomu nic nie zazdrości. A jeszcze, żeby miał zazdrościć niewydarzonemu dziennikarzowi informacyjnemu bez pamięci i z workiem niewiedzy na plecach?
Zaściankowy wieśniak na peryferiach ma przerost wyobraźni o Lemanie i pewnie przerost olbrzymi prostaty. W efekcie sik ma cieniutki, kropelkowy a jego teksty odpowiadają intelektualnie intensywności akcji opróżniania pęcherza, o czym pisał w felietonie z listopada 2006.
przypomnienie
przypomnienie 12.06.2021, 19:21
Czy się roschodzi o artykuł z 2006-11-29 19:28:33 "Ciekawość: zero"
W ubiegły czwartek około godziny piętnastej zadzwonił kolega, że w internecie znów przypiął się do mnie Bakutilek (z łac. Narcoticus lemanus). Dogłębnie wstrząśnięty tą wiadomością, byłem już tego dnia zdolny wykonać jedynie najważniejsze czynności życiowe. A więc: - wyprowadziłem psa - przywitałem się z żoną (wróciła później z pracy) - zapuściłem płytę nr 7 z najnowszej kolekcji nagrań Tadeusza Nalepy (,,Jesteś w piekle’’) - zjadłem obiad - otworzyłem piwo - zapuściłem płytę nr 8 z najnowszej kolekcji nagrań Tadeusza Nalepy (,,Najstarszy zawód świata’’) - na kwadrans zdrzemnąłem się - zrobiłem sobie kawę - po kilku łykach wymieniłem kawę na drugie piwo - potarmosiłem psa za uszy - opróżniłem pęcherz moczowy ...

Komunikat o oddawaniu moczu jest sygnałem ze strony autora, że jest to frapująca część jego wydalniczej aktywności życiowej stanowiąca poważne przedsięwzięcie. Nie można wykluczyć, że już w wieku 44 lat miał problemy z sikaniem co dobrze wróży dla kostuchy.
Le Man
Le Man 15.06.2021, 08:38
W dalszym ciągu swojego prześwietnego wypracowania- wypocino - wypierdziny Mariusz Szalbierz podaje:"...potarmosiłem psa za uszy - opróżniłem pęcherz moczowy - pogadałem z synem o zespole Farben Lehre (nazajutrz koncertował w Pile) - poradziłem córce, by stroniła od facetów-kameleonów - drugi raz wyprowadziłem psa - w porze wiadomości włączyłem telewizor - przesunąłem wazon z kwiatami ze środka stołu na jego prawą krawędź (zasłaniał mi obraz) - zasiadłem do kolacji - przekląłem na widok jednego z polityków - obiecałem żonie, że nie będę używał brzydkich wyrazów przy jedzeniu - pomyślałem o tym, co powiedziałem córce - przekląłem jeszcze dosadniej (na szczęście było już po kolacji) W porze wieczornego filmu wpadł kolega. - I co, przeczytałeś, czym tam Bakutilek ciebie obrzygał? – zapytał. - Nie miałem czasu – odpowiedziałem zgodnie z prawdą. - I dobrze, łajna nie tykaj – poradził kolega. Posłuchałem. Dlatego do tej pory nie mam pojęcia, z czym też Bakutilek znów się do mnie przypiął? Już czwarty dzień zastanawiam się, czemu mnie to nie ciekawi???”

Odniosę się do cytowanych słów kolegi: "...czym tam Bakutilek ciebie obrzygał?" - hipotetyczny kolega odnosi się do zdarzenia opisanego przeze mnie we wpisie na portalu interaktywna Piła (i-pila, portal ten już nie istnieje) z 22 listopada 2006, po prawomocnym zakończeniu postępowania z oskarżenia prywatnego Henryka Stokłosy przeciwko Romanowi Cieplińskiemu, zwanemu przez funkcjonariuszy mediów Stokłosy Tuczniakiem. Sąd Rejonowy w Wałczu po długiej i skrupuatnej procedurze orzekł, że Stokłosa bił pasem parcianym Cieplińskiego, co ten ujawnił jakimś gazetom, tygodnikom. Sąd Okręgowy w Koszalinie po apelacji Stokłosy odrzucił w całości argumentację oskarżyciela prywatnego. Stwierdził, że fakt pobicia pasem parcianym bezprawnie uwięzionego obywatela jest udokumentowany, potwierdszony w toku postępowania. Szalbierz indentyfikuje się emocjonalnie z wielkim Stokłosą w sprawie przegranej ze zwykłym, malutkim, szarym żuczkiem, Tuczniakiem.
Kaczory pamiętająą
Kaczory pamiętająą 17.07.2021, 16:57
- drugi raz wyprowadziłem psa...
Podobno za każdym razem za kościołem kiedy pies zrobi klocka, ten rozdeptuje trampkiem albo kopie w krzaki. Woli rozdeptywanie, bo zimą ciepło w nogi a trampki, wiadomo, cieniutkie. Zamiast nabyć dobre buty, musi wydać na trzecie piwo albo od razu sześciopak.
kronikarz
kronikarz 04.07.2021, 16:08
Dla potomności podajemy, że ostateczny cios w sprawei z roku 2006 zadał swojemu żywicielowi jego osobisty ochroniarz, obecnie już nieżyjący z 12 lat. On to wbrew stanowczemu stwierdzeniu oskarżyciela, jakoby nigdy nie był on am na sam z oskarżonym Tuczniakiem, podczas zeznań jako świadek odkrył, że w pewnym momencie pan senator powiedział do Leona wyjdź. I Leon wyszedł. Sąd uznał, że były już senator kłamał i jego akt oskarżenia upadł jak kukułcze jajo w kałużę z góvnem.
Syzyf
Syzyf 15.06.2021, 19:23
Cztery dni, powoli mu idzie myślenie w temacie tak krótkiego problemu poznawczego.
A w wywiadzie dla nastoletniej Natalii Matuszewskiej ujawnił posłannictwo dziennikarskie roboty na okrągło, całą dobę w aktywnym drylu. Bo on musi być wszędzie tam, gdzie się coś dzieje. Ale z myśleniem mu nie po drodze.
Czukcza
Czukcza 16.06.2021, 07:05
Tu nie chodzi o poznawanie a o dopiredolenie Lemanowi,
emeticus alcoholicuss
emeticus alcoholicuss 15.06.2021, 08:43
W takim bądź razie to wypowiedź kolegi Szalbierza jest rzygowiną po wódce niewiadomego pochodzenia.
Markiza Demandiac
Markiza Demandiac 12.06.2021, 19:30
Może autor ma zainstalowany cewnik z kranikiem wskutek jakiejś patologii układu wydalniczego? Wówczas myk do zlewu w kuchni wystawia końcówkę, odkręca kranik i sik. sic!
Krecia
Krecia 12.06.2021, 19:50
Wydaje się mnie, że tekst Melona:" Leman widzę że masz wiele twarzy ale wszystkie to ohydne ryje. Już nie długo święty Piotr wezwie na rozmowę a wtedy się przekonasz co znaczy piekło za te wszystkie świństwa które ludziom wyrzadziles ty mały zawistny czlowieczku" czytałam kiedyś na portalu faktypilskie.pl w topiku felietonowym:" 05.09.2018 | Mariusz Szalbierz. To znakomita wiadomość dla internetowych hejterów: można już hejtować całkowicie bezkarnie!
Nawet jeśli jesteś hejterem z wyrokiem, a policja ustaliła, że zniesławiające hejty znów pochodzą z twojego komputera i znów przeciwko tej samej osobie, możesz być spokojny. Wystarczy, że przed sądem będziesz bronił się metodą na idiotę. Zeznajesz więc, że masz dom otwarty i gdy dokonywano wpisu akurat byłeś np. w toalecie. Na pytanie, kto jest autorem wpisu, odpowiadasz, że nie masz pojęcia, bo miałeś np. zatwardzenie albo rozwolnienie i w czasie twego posiedzenia w WC przez mieszkanie przewinęły się tabuny ludzi.
Niedorzeczne, by ktoś obcy hejtował na osobę, którą ty nienawidzisz i z powodu której zostałeś skazany? Oczywiście, że niedorzeczne, ale ty, hejter z wyrokiem, mimo to możesz spać spokojnie. A już całkowity luzik jest wtedy, gdy masz pod jednym dachem żonę, syna, może być nawet pies, byle tylko umiał wyszczekać, że korzysta z prawa do odmowy składania zeznań przeciwko tobie. I tobie, hejterowi, mogą już co najwyżej skoczyć na klawiaturę, a nie przywalić paragrafem!
Gdyby jednak pojawił się jakiś problem, powołaj się na wyroki sądów w Pile i Poznaniu. To dzięki nim można już hejtować do woli i bez kary.", żalił się swoim dwóm wiernym czytelnikom na Lemana po przegranym procesie. W tym dziele wyrzygał wzystkie swoje klęski, frustracje i prostracje lemańskie.

o spadku
o spadku 14.06.2021, 13:12
Są doniesienia, że 29 sierpnia 2018 na korytarzu SO Poznań Mariusz Klęskobierz chciał się przytulić do Lemana, ale Leman był ostrzeżony przez swoich ludzi: żadnych rozmów poza salą sądową, bo on ma dyktafony w każdej kieszeni, nagra, spisze co mu się zachce, doda, ujmie i puści w domenę publiczną. Dlatego też Leman powiedział do niego: spadaj. I spadł.
Rzecznik prasowy ZG FC Le Mana
Rzecznik prasowy ZG FC Le Mana 22.06.2021, 11:16
Jak Leman we wojnę polsko-jaruzelską nie dał się wykołować bezpiece na przesłuchaniu 16 kwietnia 1982, to co mu jakiś lokalny sierściuch medialny? A Leman w tym czasie miał w domu konspiratora Ciechanowskiego, drukarnię, zapas papieru, farby, gotowy numer "Lecha".
Żeby nie było, że tylko Mariusz, dajemy o Marku
Żeby nie było, że tylko Mariusz, dajemy o Marku 08.06.2021, 20:18
Żeby nie było, że tylko Mariusz, dajemy o Marku:
Pewnego razu Prokuratura zażądała od Barabasza - redaktora naczelnego Tygodnika Nowego - aby podał dane identyfikujące dzikusa internetowego o ksywie "zaman". Barabasz odpowiedział negatywnie uzasadniając swoje stanowisko, że zaman jest kapusiem redakcyjnym, źródłem informacji zdobywanych niejawnie a nawet w drodze przestępstw, podobnie jak Ceranowski. Prokuratura nie dawała za wygraną i zażądała dalej, że ponieważ zaman publikował na portalu, zwłaszcza dzienniknowy.pl, teksty kryminalne, należy podać żądane dane. Barabasz ponownie odmówił, twierdząc, że zaman jest autorem jednego z wątków na forum dzienniknowy.pl, a dane osoby wprowadzającej wątek nie są wymagane i nie ma Barabasz wiedzy, kto to jest zaman. Prokuratura poddała się.
Porównanie dwóch wypowiedzi Barabasza łatwo dowodzi, że kłamał.
Jest to właśnie objaw skuurwienia misji dziennikarskiej na lokalnej taczce pilskiego grajdoła medialnego, którą powozi z drugiego rzędu pewien staruszek biznesmen-emeryt.
prawdopodobieństwo kłamamia
prawdopodobieństwo kłamamia 08.06.2021, 23:31
Podobno Barabasz kłamał 12 lipca 2006 roku przed budynkiem sądu rejonowego w Pile, że jakoby uzyskał zgodę prezesa sądu do wystawienia plugawego plakatu znieważającego Stanisława Grabińskiego. Barabasz nie mógł uzyskać zgody, bo się nie zwracał do prezesa sądu.
Faktograf faktyczny
Faktograf faktyczny 10.06.2021, 12:14
To nie prawdopodobieńswo a fakt. Barabasz został skazany za zniewagę i sąd miał dokument - oświadczenie prezes sądu, że Barabasz nie zwracał się do niego o pozwolenie na instalację plugawego plakatu w podcieniach wejścia do sądu rejonowego w Pile.
sądy powszechne po rusku
sądy powszechne po rusku 05.06.2021, 13:13

O nienawiści kreowanej przez rozdęte ego można mówić w przypadku sprawy wszczętej niby przez Milenę Szalbierz - Witosławską przeciwko Januszowi Lemanowiczowi niby w obronie honoru jakiejś wnuczki Mariusza Szalbierza, od której śmiechu skrzyło się powietrze i wnuka z nieodpadniętą pępowiną. Sędzia Andrzej Smyczyński zawyrokował w I instancji, że Lemanowicz ma pójść siedzieć na 10 miesięcy do więzienia. Sam sędzia przyznał, że on ględzi i pieprzy bzdury bez sensu.
W tej ustawce sądowej Smyczyński odrzucił wniosek o zbadanie legalności samego oskarżenia.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 05.06.2021, 13:22
I co z tą legalnością?
kamyczek do ogródka
kamyczek do ogródka 05.06.2021, 14:54
Prokuratura pilska z własnej inicjatywy zleciła badanie podpisu. Według ustaleń kilku biegłych podpis na prywatnym akcie oskarżenia nie pochodził od osoby, która podawała się za oskarżyciela prywatnego. Kodeksowy wymóg jest, by prywatny akt oskarżenia był podpisany przez faktycznego oskarżyciela. Nie można tego naprawić po rozpoczęciu postępowania. Sprawa upadła, bo w tym stanie rzeczy nie ma oskarżenia. Jedynie Prokuratura uznała, że fałszywa oskarżycielka jest osobą nieodpowiedzialną i lekkomyślną.
W innej sprawie, w sądzie poznańskim (sprawa VIII K 383/16) w wyjaśnieniach tatuś fałszywej oskarżycielki podał do protokołu, że on sam wniósł do sądu oskarżenie podszywając się pod córkę. Jest to nomen omen szalbierstwo.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 08.06.2021, 15:11
Który utwór? Bo nie wiem.
ten
ten 08.06.2021, 16:02
Ogr i Ogrzyca
(na melodię "Chłop żywemu nie przepuści")

Genetyczne obciążenia
Powodują zjawisk kilka
I koszerne przekonania
I odwagę nie od wilka

Nie potrafi zdzierżyć w niczym
Więc obrzuca ludzi błotem
Wysługując się kolesiom
Za nie srebrne polskie złote

Rynsztokową wytwórczością
Świni wszystkim i gdzie może
Egzaltując się mrocznością
Swych kloackich dzieł humorze

W tejże sztuce wnet prześcignie
Urbanowskie arcydzieła
A czy skończy tego nie wiem
Bo nienawiść go pożera

Wciąż więc pisze pod dyktando
Belzebuba lub Rokity
Wyjąc cienkie murmurando
Pod kopytem swej kobity

Tej kobity co w chałupie
Na wsiech ścianach wiszą prącie
A do służby zaciągnęła
Nawet miotłę co jest w kącie

Ona każe to on musi
Wiersze pisać z piekła rodem
Wszystko dla swojej żonusi
Która śmierdzi piekła smrodem

Kto to taki obskurancki?
W łeb walnięty Obuchowicz?
Nie! To prostak, cham i świnia!
Co się zowie Lemanowicz.
Antymit
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 10.06.2021, 21:12
Aha.
w imieniu naszych czytelników
w imieniu naszych czytelników 08.06.2021, 16:06
Podobno "Antymit", to jest zbiorowa nazwa dla układu: Ciechanowski, Ożarowski, Szalbierz. Czy to prawda? - pytamy w imieniu naszych czytelników.
klops
klops 10.06.2021, 21:23
Dotarcie do tajemnic Króla Flaków jest trudne i niełatwe. Ale są przecieki i wynikające z logicznego myślenia wnioski. Otóż po publikacji tego wiersza pojawiły się natychmiast wpisy zawierające twierdzenie, że autorem jest Szalbierz. Przez kilkanaście lat nie zaprzeczył on sprawstwa w temacie autorstwa utworu "Ogr i Ogrzyca". Stąd w wyniku wnioskowania według modus ponendo ponens wychodzi nam, że faktycznie Szalbierz. Mógł korzystać z donosów kapusia - totumfackiego, Ciechanowskiego i redakcyjnego sztyfta, Ożarowskiego.
Wasz kapuś Kamil Sarnowski
Wasz kapuś Kamil Sarnowski 17.07.2021, 17:12
Pisze on:
Tej kobity co w chałupie
Na wsiech ścianach wiszą prącie
A do służby zaciągnęła
Nawet miotłę co jest w kącie.

Użycie russkiej formy "wsiech" dowodzi, że autorem jest Szalbierz. Ten pogląd wzmacnia informacja jakoby ściany w domu Lemana były wysłąne prąciami. On wszędzie widzi; jak nie prącie, to choćby kuuttasa, chuuja, zaganiacza, pałę kopulacyjną. Autor lub współautorzy nie podają czy miotła jest brzozowa, czy sorgo. To poważnie zuboża wartość poznawczą tego donosu.
zmartwienie
zmartwienie 24.06.2021, 09:39
Ciechanowski, jak Pionior. Patrzcie jak ci etosowcy, elity, z czasem ulegają procesowi, który w języku ulicy nazywany jest skyrvieniem.
precyzer
precyzer 24.06.2021, 09:40
errata, powinno być: skurvieniem
jaki piękny walczyk
jaki piękny walczyk 05.06.2021, 20:59
Ówczesny naczelny redaktor wielokrotnie na łamach wypowiadał się w trybie ganienia Lemanowicza pytając retorycznie: "Dlaczego wokół Janusza Lemanowicza było tak wiele spraw związanych z narkotykami?" W chamskich komentarzach: do zdjęcia na łamach Tygodnika Nowego; w idiotycznej odpowiedzi na ofertę Lemanowicza, że napisze swoje uwagi pod warunkiem odpowiedniego wynagrodzenia i nieingerencji w tekst, sugerował bliskie związki Lemanowicza z narkotykami. Były to oczywiste pomówienia kryminalne. Żaden bubek sądowy nie widział w tym nic niestosownego. Ale kiedy Lemanowicz napisał komentarz, że naczelny pije w pracy z flaszek, których zawartość powoduje stan wymagający ingerencji środkami orzeźwiającymi, rozjaśniającymi umysł - co ujawnił Szalbierz w oficjalnym komunikacie Kolegium Redakcyjnego - autor został skazany za pomówienie i do dzisiaj wypomina mu się ten fakt na forach pilskiego grajdołu medialnego.
poletko chwały
poletko chwały 17.07.2021, 17:16
Sądy jakie są, każdy widzi. Tuleya, Widaj, Juszczyszyn, Żurek, Iwulski, Smyczyński Michnik.
o pragnieniuj
o pragnieniuj 10.06.2021, 14:54
Jak pijemy
- Alzheimer – pije żeby zapomnieć;
- Amator dojrzałych – pije po pięćdziesiątce;
- Anorektyk – pije, nie zagryza;
- Członkinie KGW - piją, tańczą i haftują;
- Daniec – dla humorku;
- Drwal – pije żeby się narąbać;
- Działkowicz – pije pod ogórka;
- Egzorcysta - pije duszkiem;
- Grabarz - pije na umór;
- Higienistka - pije tylko czystą;
- Ichtiolog - pije pod śledzika;
- Kamerzysta - pije, aż mu się film urwie;
- Ksiądz - pije na amen;
- Kulawy – pije po kuśtyczku;
- Laborant - pije, aż zobaczy białe myszki;
- Lekarz - pije na zdrowie;
- Malarz – pije wódki kolorowe;
- Matematyk - pije na potęgę
- Niesiołowski – pije, żeby być pod muchą;
- Niewidomy – pije denaturat;
- Ornitolog - pije na sępa;
- Pediatra - po maluchu;
- Perfekcjonista - raz, a dobrze;
- Pilot - nawala się jak messerschmit;
- Roztrzęsiony – pije pod galaretę;
- stokłosa –żeby się podlać;
- Syndyk - pije do upadłego;
- Szewc – pije z bucika;
- Szklarz – żeby się wstawić;
- Ślusarz – pije z gwinta;
- Tenisista - pije setami;
- Wampir - daje w szyję;
- Wędkarz - zalewa robaka;
- Wyposzczony – pije żeby się na***;
a co z dziennikarzami, redaktorami?
alkomat
alkomat 14.06.2021, 14:58
Oni piją do zbydlęcenia. Chleją nawet w robocie.
społeczeństwo
społeczeństwo 07.06.2021, 10:13
Jak kto pojedzie do kumpla między Toruniem a Iławą, mogą wychlać nie tylko pokaźnego Jack Daniels'a ale trzylitrową Finlandię, Rasputina strong, Johnny Walker'a, Chivas Regal, nikomu nic do tego. Ale jeśli redaktor ponadregionalnego pisma - tygodnika uchlewa się w pracy na obradach Kolegium Redakcyjnego, to znaczy, że promuje pijaństwo wśród ludności, wśród młodzieży i starców.
***c z kapitalizmom
***c z kapitalizmom 08.06.2021, 20:11
Uważam, że rozpijanie starców jest niedobre, bo oni są potrzebni, żeby pilnować swoje wnuki a nasze pomioty. My wtedy wio na disco polo, na bzykanko, na chlanie w pubie, albo w pół drogi, na palenie trawki, czyli ćpanie. i tp, o waleniu w żyłę nie mówi się, ale wciąganie przez zwitek-rurkę na przykład Zygmunta I Starego jest już dobre i świadczy o przynależności do lepszej sfery lepszości.
errator
errator 08.06.2021, 20:12
***c, znaczy
pi
źd
zi
ec
buhahahaha!
buhahahaha! 03.06.2021, 22:20
leman, ale ci w tej pandemii bebech urósł! Jakbyś pół roku nie
S
R
A
Ł
normalny wieprz, czyli na podobieństwo charakteru
temat zastępczy
temat zastępczy 14.06.2021, 15:05
Wpis 03.06.2021, 22:20 jest wyrazem rozterki, niepewności co do słuszności i racji. Dlatego trzeba znaleźć coś na lemana, żeby mu było przykro. A sam ma duupę wielką jak zestaw gawnawoza z przyczepą i portki blue jeans w kolorze brown.
pisuardessa
pisuardessa 04.06.2021, 11:30
Wydaje mi się, że wpis „buhahahaha! Wczoraj, 22:20
leman, ale ci w tej pandemii bebech urósł! Jakbyś pół roku nie S R
A Ł normalny wieprz, czyli na podobieństwo charakteru” jest przykładem stanu intelektu, który można określić jako „mente captus”, co się tłumaczy na nasze - upośledzony na umyśle.
zjeebał mi się shift
zjeebał mi się shift 03.06.2021, 22:38
ma on przynajmiej portki nie obesrrane, czego nie można powiedzieć o właścicielu blue jeans w kolorze brown z 15 odcinka audycji skoczno - prostackiej "program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym". według znawców rzeczy jest to dotychczasowy naczelny i wydawca działający w zorganizowanej grupie medialnej jako herszt gps100 i udziałowiec cyklicznej hecy czarny baran pikadora w tygodniku nowym.

.
odcinek 15
odcinek 15 03.06.2021, 22:42
A duupę miał ogromną, muskularną. Tym duupskiem mógłby, gdyby chciał. Niepokojącą, wręcz fatalną, ogromną duupę miał!
i po co ci to
i po co ci to 04.06.2021, 16:49
Po coś ty krętaczu – farmazonie wystrzelił z tym bebechem lemana? Bebech lemana nie miał znaczenia w toku waszego spotkania 2 czerwca. Jeden ma bebech, kto inny wielką, wielowymiarową sempiternę niemożliwą do obsłużenia przez jednego użytkownika w sensie odprowadzania produktów przemiany materii. Portki z natury niebieskie (błękitne) przybierają barwę brązową. Dajesz lemanu kij baseballowy do ręki, żeby ci przywalił w miejsce na mózg.
Nasz farmazon - krętacz ma i inne organy wielkich rozmiarów. Przypomnijmy przykład powołania GPS100 (grupa pościgowo-szpiegująca 100kłosy). Event miał miejsce na korytarzu sądu rejonowego w Wałczu przed sprawą karną Cieplińskiego zwanego Tuczniakiem, wysmarowaną przez Stokłosę. Stokłosa nie chciał się zgodzić z relacją Cieplińskiego, że oberwał od Stokłosy pasem parcianym po głowie. Wkopał go jego ochroniarz, który niebawem zmarł. W momencie, gdy Stokłosa polecił: dowiedzcie się, co robią ich dzieci, nastąpił akt utworzenia GPS100. W hołdzie dwaj żołnierze sitwy medialno-przemysłowej wykonali głęboki skłon wasalny. Naczelny, który z urzędu stał się pierwszym hersztem tej grupy o charakterze przestępczym omal że przywalił w głowę drugiego, który przy naczelnym wyglądał jak bąbelek agrestu przy okazałej brukwi. A więc nie tylko wielki eko – zad, ale i czacha z oczekiwaniem na mózg ogromna, prawie wodogłowie.
Liga Obrony Cnoty - LOC
Liga Obrony Cnoty - LOC 07.06.2021, 18:59
Gdybyś cicho Mariuszu a Białośliwiu siedział
Nigdy by się o tobie leman nie dowiedział.
literat poliglota
literat poliglota 14.06.2021, 15:10
No, no! Trzynastozgłoskowiec, jak u Mickiewicza.
Mnemozyna
Mnemozyna 04.06.2021, 11:13
Ten dysponent ogromnej, niepokojącej, wręcz fatalnej sempiterny zwanej tradycyjnie wielkim eko-zadem ma i inne części swojego jestestwa nadprogramowo wielkie. W roku 2006 na portalu i-pila opisano powstanie grupy pościgowo-szpiegującej (GPS100).
Działo się na korytarzu sądu rejonowego w Wałczu przed rozprawą z oskarżenia Stokłosy przeciwko Cieplińskiemu zwanemu Tuczniakiem. Dwaj żołnierze sitwy śmiłowskiej: naczelny Tygodnika Nowego i reporter paparazzo skłonili się nisko dla pokazania swojej służalczości i to tak nisko, że omal zderzyli się głowami. Korespondent - sprawozdawca tego eventu zauważył, że redaktor miał czachę wielką jak brukiew w porównaniu z głowinką Przemka - paparazzo, która przypominała bąbelek agrestu na tle wielkiego łba naczelnego.
Naczelny jest jak słoń Trąbalski, wszystko ma wielkie, oprócz pamięci. Dlatego szczyci się niewiedzą.
centymetr krawiecki
centymetr krawiecki 04.06.2021, 09:44
Rzut okiem na solidaryzujących się z daunami w 15 odcinku programu telewizyjnego o charakterze publicystyczno-satyrycznym "Szydercy" utwierdza pogląd rzeszy czytelników i użytkowników portalu dzienniknowy.pl o ogromnych, dyniowatych rozmiarach sempiterny należącej z pewnością do animatora programu telewizyjnego o charakterze publicystyczno-satyrycznym "Szydercy" a jednocześnie redaktora naczelnego i wydawcy portalu i ulotki faktypilskie.pl. Trudno sobie poradzić z higieną przy tak rozległych przestrzeniach osobistego defekatora, to i portki z natury niebieskie, faktycznie są brązowe od kupy.
z prac Kolegium Redakcyjnego Tygodnika Nowego 08.03.2006
z prac Kolegium Redakcyjnego Tygodnika Nowego 08.03.2006 03.06.2021, 21:59
Sama obecność jasia hejterka w audycji skoczno-prostackiej eufemistycznie określanej jako "Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym" spowodowała, że po trzech odcinkach padł, zdechł był "Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym".
Należy zgodzić się z poglądem inteligencji pracującej miast i wsi w pół drogi między Toruniem a Iławą, że orędzie współautora audycji skoczno-prostackiej eufemistycznie określanej jako "Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym" o intensywnej nocy i koniecznym leżeniu na wznak ma źródło w intensywnym chlaniu. Ten aspekt istnienia w zaćmieniu w oparach wódki, piwa, bimbru jest typowy dla ochlapusów, pijanic i opojów wszelkiej maści wymagających dla powrotu do cywilizacji ratowania się sokiem grapefruitowym.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 04.06.2021, 10:52
Tern akapit: "Sama obecność jasia hejterka w audycji skoczno-prostackiej eufemistycznie określanej jako "Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym" spowodowała, że po trzech odcinkach padł, zdechł był" jak mi się zdaje odnosi się do trzech ostatnich odcinków jako epitafium - panegiryk z użyciem pomnika jasia hejterka, statuetki - pokraki?
Z ostatniej chwili
Z ostatniej chwili 30.05.2021, 15:05
Doszły do nas rzeczowe, sprawdzone informacje, że Irena Szalbierz z domu Łoś jednak nie była kurvą.
ssak aborcyjny
ssak aborcyjny 03.06.2021, 22:11
Funkcja wydawcy portalu faktypilskie.pl i ulotki wymaga wysokich standardów moralnych. A wiadomo, że była ona wydawczynią w czasie, gdy z komputera redakcyjnego wyemitowano publiczne zamówienie do lemana, żeby zrobił dla medialnej rodziny wydawcy i redaktora naczelnego wiatrak i napędzany przez niego odbytniczy wał osadczy do uciech rodzinnych homo- lun hetero-. Redaktor naczelny był wtedy w Norwegii u zięcia. Dlatego nie budzi zdziwienia, że Irena była osobą cnotliwą do bólu jajników i wypadnięcia szyjki macicy. To by utwierdzało hipotezę, że jest to osoba z macicą.
problemy obyczajowe
problemy obyczajowe 30.05.2021, 15:07
A według Szalbierza, syna Ireny z domu Łoś, matka Janusza Lemanowicza była kurvą a stąd wnioskuje się, że ten osobnik to skurvysyn.
Ogólnoświatowy związek hejterków
Ogólnoświatowy związek hejterków 29.05.2021, 13:00
W ostatniej chwili 22 odcinka Programu telewizyjnego o charakterze publicystyczno-satyrycznym, który okazał się ostatnim, Mariusz Szalbierz nie odmówił sobie piredolnięcia swoją dostojną kończyną górną "hejterka jasia" , który w wydaniu redakcji Tygodnika Nowego jest apoteozą Janusza Lemanowicza.
Nie oczekujemy, żeby "hejterek jasio" w chwili ostatniej składania do grobu wielkiego redaktora i wydawcy kopnął w jego trumnę ze zwłokami. Nie zrobi też kupy na jego grobie w razie zaistnienia grobu.

.
Egzekutywa GPS 100
Egzekutywa GPS 100 29.05.2021, 13:22
Na portalu faktypilskie.pl są doniesienia ludzi owładniętych potrzebą troski o komfort cieplny przebywania w grobie "jasia hejterka" pragną zorganizować stałą sztafetę obsrrywania grobu w przekonaniu, że świeże góvno charakteryzuje się przyjazną temperaturą około 37 st. C (w skali Fahrenheita 99 a w skali Kelvina 310,16 stopni)
my, załoga Smrodosytni
my, załoga Smrodosytni 03.06.2021, 22:26
W skali Réaumura 29,6 ºRé. Z tym, że góvno szybko się wychłodzi i portal powinien zadbać o ciągłość udziału ochotniczych defekatorów i sprzątaczy wystygłego góvna. Najlepiej według listy sformułowanej 8 lipca 2011 roku w sprawie odebrania dwóm osobom odznaczeń państwowych. Listy zaniesionej 18 lipca 2011 przez HT Stokłosę do starosty Mantaja.
darwinizm praktyczny
darwinizm praktyczny 29.05.2021, 13:09
Jeszcze dowygłupił się Marek Barabasz manipulując przy "jasiu hejterku" jak by chciał zakomunikować, że wybiera się do Australii albo Nowej Zelandii. Dociągnął intelektem do poziomu 10 lat starszego redaktora brudnoportkowca, a nawet go przewyższył, co nie jest trudne niechby dla eugleny zielonej (Euglena viridis - organizm jednokomórkowy będący czymś w rodzaju hybrydy świata roślin i świata zwierząt).
w imieniu naszych czytelników pytamy
w imieniu naszych czytelników pytamy 27.05.2021, 12:11
czy Mariusz Szalbierz w cyklicznym programie telewizyjnym o charakterze publicystyczno-satyrycznym "Szydercy" podzielił się z publicznością forum dzienniknowy.pl wiedzą w temacie zdrowia i potrzeb terapeutycznych Janusza Lemanowicza zwanego przez tych dwóch wulgaryzatorów mediów lokalnych "jasiem hejterkiem"?
komentator
komentator 28.05.2021, 19:15
W końcówce 21 odcinka Programu telewizyjnego o charakterze publicystyczno-satyrycznym "Szydercy" Mariusz Szalbierz pobudzony umysłowo przez Marka Barabasza wyraża zdrowotną troskę o higienę robienia przez "jasia hejterka" a w realu Janusza Lemanowicza, kupy w pieluchomajtki. On wytrwale w okolicach kloaki, duupy, eko-zadu.
.

Pozostałe