"Szydercy" - odcinek 22.

  • 30.10.2018, 14:40 (aktualizacja 30.10.2018, 14:43)
szydercy_odc_22.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym

.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1679)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
refleksja
refleksja 26.09.2022, 20:08
Leśnica: ceny SUV 2021 roku mogą cię zaskoczyć a koszt przeszczepu włosów w Leśnica może Cię zaskoczyć. A Mariusz i Jarek zaskoczyli bez włosów ale mogą sie poSUVać w gaju tujowym.
pocztówka z zaświatów
pocztówka z zaświatów 26.09.2022, 19:27
Dzisiejsza informacja medialna o znalezieniu zwęglonych zwłok kobiety w pożarze pustostanu w Pile przy ulicy Młodych sugeruje niezbędną potrzebę sprawdzenia, czy nie jest to resztka powłoki cielesnej Krystyny Lemanowicz, której ludzie od mokrej roboty związani z Wielkim Smrodatorem przepowiadali cztery eventy przejścia do historii: śmiertelne pobicie, nożem w plecy, katastrofa na drodze, śmierć w opuszczonym płonącym domu. Podobno od 2013 roku trwa dochodzenie w tej sprawie, bez rezultatów. Może to jest rezultat?
Kassandra
Kassandra 26.09.2022, 18:14
Pytanie: czy Mariusz Szalbierz jako dziennikarz - redaktor naczelny Tygodnika Nowego oraz portalu internetowego dzienniknowy.pl (wcześniej tygodniknowy.pl) dopuścił się zbrodni kradzieży tożsamości obywatela oraz ukradł mu prawo do dysponowania swoim jestestwem a więc ukradł mu wolność?
Odpowiedź: Mariusz Szalbierz jako dziennikarz - redaktor naczelny Tygodnika Nowego oraz portalu internetowego dzienniknowy.pl (wcześniej tygodniknowy.pl) dopuścił się zbrodni kradzieży tożsamości obywatela oraz ukradł mu prawo do dysponowania swoim jestestwem a więc ukradł mu wolność.
Mariusz Szalbierz jest zbrodniarzem jako dziennikarz przekaziorów.
wolontariusz
wolontariusz 26.09.2022, 18:20
O ile sobie przypominam chodzi o rok 2005-2006, kiedy to Kaja Kunicka popełniła dwa haniebne artykuły a Mariusz Szalbierz ogłosił konkurs "Kameleon 2005", zgłosił do niego Janusza Lemanowicza bez jego zgody. Jednocześnie posłużył się fałszerstwem w wypowiedzi publicznej na portalu dzienniknowy.pl podając sfałszowany adres IP Lemanowicza.
URA, URA, URA!
URA, URA, URA! 26.09.2022, 17:51
Wiódł ślepy kulawego i tak się skończył cykl wygłupów o ogólnej nazwie: Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 26.09.2022, 17:53
Kto ślepy widać od razu a że kulawy, to kto?
Metaforyk
Metaforyk 26.09.2022, 18:03
To przenośnia, której ukryty sens można wyjaśnić jako: kulawa inteligencja, czyli niepełnosprawna.
jasio hejterek na stole
jasio hejterek na stole 26.09.2022, 14:21
Pytanie: czy Mariusz Szalbierz jako dziennikarz - redaktor naczelny Tygodnika Nowego oraz portalu internetowego dzienniknowy.pl (wcześniej tygodniknowy.pl) dopuścił się zbrodni kradzieży tożsamości obywatela oraz ukradł mu prawo do dysponowania swoim jestestwem a więc ukradł mu wolność?
Odpowiedź: Mariusz Szalbierz jako dziennikarz - redaktor naczelny Tygodnika Nowego oraz portalu internetowego dzienniknowy.pl (wcześniej tygodniknowy.pl) dopuścił się zbrodni kradzieży tożsamości obywatela oraz ukradł mu prawo do dysponowania swoim jestestwem a więc ukradł mu wolność.
Mariusz Szalbierz jest zbrodniarzem jako dziennikarz przekaziorów.
jl
jl 25.07.2022, 14:10
Do plugawej akcji plugawienia dobrego imienia Janusza Lemanowicza włączył się entuzjastycznie Ceranowski jako KonArt (konfident artysta). Jako wypróbowany sługus Wielkiego Smrodatora, fałszerz i złodziej cudzych plików komputerowych, wykorzystał Melanię Poch do opracowania i emisji w pilska.tv plugawego artykułu nadanego 22 kwietnia 2022. Pojawiło się 157 krytycznych wypowiedzi. Nie spodobały się Ceranowskiemu, toteż 16 lipca ten złom mentalny i moralny dokonał "aktualizacji" przez usunięcie wszystkich wpisów i zablokowanie możliwości wyrażania opinii pod tym przestępcym tekstem. Tak prowadzą robotę śmiecie medialne.
Yae Boutt
Yae Boutt 25.07.2022, 14:22
Już był casus, kiedy Ceranowski do spółki z pederastą Klukiem z Poznania wkleili do artykułu o pedałach i trybadach tagi i użyli nazwiska "lemanowicz". Jak to umysły spedalone wywalili atrykuł i tagi.
donos do pania Wierzejewskiej - Raczyńskiej 12092012
donos do pania Wierzejewskiej - Raczyńskiej 12092012 21.08.2022, 00:28
Może być, że Arkadiusz Kluk - pederasta wziął sobie za żonę Kamila Ceranowskiego kablarza z kablówki.
ewentualność eventu
ewentualność eventu 15.07.2022, 20:01
Wkleja się tu na wszelki wypadek, gdyby znowu Wielki Cenzor portalu faktypilskie.pl zachciał wywalić ten tekst w ramach terrorystycznej roboty mediów do bólu lokalnych.
Marian Janowiak nie był głównym świadkiem oskarżenia a jednym ze świadków. Dzisiaj dowiadujemy się, że następne przestępstwa uległy przedawnieniu i nie można ich rozpoznawać przez sąd. Nikt nie zastanawia się nad lekceważonym faktem, że te przestępstwa miały miejsce, że obciążają człowieka z pieniędzmi, który nie jest - jak powiada - pireduśnicą z politycznego targowiska.
parafianin prawdziwy
parafianin prawdziwy 15.07.2022, 20:03
Czy nie lepiej dać, że to media wieśniackie? Bo lokalne, to brzmi dumnie a wieśniackie to brzmi durnie.
cześć polska wieś
cześć polska wieś 24.07.2022, 22:21
Wieśniackie to one są w domyśle. Wprawdzie wieś jest dobra ale zainstalowanie na wsi wielkiego koncernu medialnego przerasta wszelkiego wieśniaka, choćby się wyplenił w Wyrzysku. Nie każdy może być Wernerem von Braun.
Gorące tematy
Gorące tematy 22.06.2022, 08:40
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym jest elementem nagonki medialnej na Lemanowicza.
Dzieje grzechu
Dzieje grzechu 22.06.2022, 18:16
Wyobrażam sobie przybycie Lemanowicza na uroczyste wręczenie Pokraki "jasio hejterek". Każą usiąść, Szalbierz wyskakuje z dojarką elektryczną i mikserem, w paszczy trzyma flaszkę z koniakiem do poczęstunku, podłącza Lemanowicza, uruchamia dojarkę a redaktoressy tańczą nagiego bluesa w nadziei, że Lemanowicz wyda z siebie coś do terrarium, kupionego specjalnie jako depozyt dla gamety Lemanowicza. Mikser potrzebny jest do homogenizacji uzysku.
Zg FC Le Mana "Milena"
Zg FC Le Mana "Milena" 08.07.2022, 09:51
Przypominamy ten terrorystyczny wykwit chamstwa Szalbierza, któremu ciągle się wydaje, że może swobodnie dysponować czyimś istnieniem.
"Kameleon" przechodni 8.3.2006
Zdrowie Henia!
Mimo naszego publicznego zaproszenia, Janusz Lemanowicz, laureat konkursu ,,Kameleon’ 2005’’, nie zgłosił się do redakcji po odbiór okolicznościowej statuetki. Odczekawszy zatem w ubiegły czwartek studencki kwadrans, zwołaliśmy w trybie nadzwyczajnym kolegium redakcyjne, aby zadecydować o dalszym losie nagrody. Około połowy drugiej flaszki wykrystalizowały się w tym temacie dwie koncepcje. Wedle pierwszej, forsowanej przez red. Annę Czaplę, ,,Kameleon’’ miałby trafić na aukcję w Radiu ,,100’’, a uzyskane tym sposobem pieniądze przeznaczone byłyby na urozmaicenie diety kameleonów jemeńskich (Chamaeleo calyptratus), zamieszkujących stare ZOO w Poznaniu. Zwolennicy drugiej opcji chcieli pójść na łatwiznę i wysłać statuetkę pocztą, napotkali jednak na sprzeciw naszej bardzo skrupulatnej księgowej, która przypomniała, że odbiór każdej zakupionej przez redakcję nagrody musi zostać potwierdzony na stosownym kwicie. Negocjacyjny pas przerwała dopiero zmiana popitki na sok grejpfrutowy. Okazało się, że specyficzna aromatyczna goryczka zadziała odświeżająco także na nasze umysły, albowiem teraz już bardzo szybko - i to zdecydowaną większością głosów - postanowiliśmy o przekształceniu ,,Kameleona’’ w nagrodę przechodnią. Stara to prawda, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Jakby nie było, zaoszczędziliśmy na Lemanowiczu stówę z hakiem. Nie licząc kawy, ciastek, lampki koniaku i symbolicznego terrarium na ewentualną przyszłą gametę naszego laureata.
Bystrzak
Bystrzak 08.07.2022, 09:57
"Około połowy drugiej flaszki..." z tego urywka wprost wynika, że redaktor naczelny spożywał jakieś płyny z flaszek.
klub AA
klub AA 27.09.2022, 14:02
"Okazało się, że specyficzna aromatyczna goryczka zadziała odświeżająco także na nasze umysły"...
Odświeżenie umysłów w przypadku opojów majacych wytrenowaną tolerancję na akohol zaświadcza, że te półtorej flaszki na twarz, to jeszcze nie koniec ochlaju w pracy. Bo co się zaczęło, szkoda by zostawić niedokończone. A jeszcze są doniesienia z kręgów zbliżonych do Wielkiego Smrodatora, na przykład CiJa- Antymit, zwyczajowo chlało się z flaszek 0,7 litra.
Sok grapefruitowy składa się głównie z wody, daje więc możliwość rozcieńczenia decydującego składnika flaszek z banderolą akcyzy.
analizator komunikatów Kolegium Redakcyjnego TN
analizator komunikatów Kolegium Redakcyjnego TN 15.07.2022, 11:43
Jeśli weźmiemy pod uwagę zawartość informacyjną dalszych bojów kolegium redakcyjnego o lepsze jutro, rysuje się obraz ciągu degustacji z flaszek zaćmiewających, bo określenie "popitki" kojarzy się znaczeniowo z ochlajem z dalszym użyciem flaszek, już napoczętych.
absmak
absmak 23.06.2022, 16:03
Przy urodzie redaktoryń każdemu opadnie niżej sutereny.
sposób na zmianę objętości
sposób na zmianę objętości 15.07.2022, 12:09
No, one rozpalone a goście jakby weszli w slipkach do zimnej wody.
żona Jurasa - poety
żona Jurasa - poety 15.07.2022, 12:12
A mojemu Jurasowi staje tylko przy mnie i to niezależnie od temperatury zewnętrznej, tak się napala. Jestem sexy.
ciężka robota
ciężka robota 30.06.2022, 10:12
Wyobraźmy sobie tłustą miętuskę Kaję wyginającą się kusząco - chyba dla komarów - jak pracuje na swoje utrzymanie oraz oczywiście męża chorego i córeczki.
Ardea Cinerea
Ardea Cinerea 23.06.2022, 16:40
I nie ma nadziei na powstanie?
trąf trąf misia bela
trąf trąf misia bela 23.06.2022, 17:18
Nadzieja umiera ostatnia ale fizyczna powłoka stwarza ryzyko, że bywa też beznadziejna sytuacja mająca źródło we wstrząsie estetycznym i - odnosząc się do jednej wypowiedzi o gaciach - higienicznym.
tłusta Kaja kąfacela
tłusta Kaja kąfacela 30.06.2022, 10:16
Czy to Kaja Kunicka felietoniła o wątpliwej czystości czyichś gaci?
czytelnik Tygodnika Nowego 2006
czytelnik Tygodnika Nowego 2006 30.06.2022, 14:54
Ona
pytanko zarombiste
pytanko zarombiste 24.06.2022, 12:22
czy roschodzi siem o artykół że jedna opiekunka nie zaglondała czy pani niesprawna ma czyste gacie. i takie rzeczy dawała jedna redaktorka do tygodnika nowego a jak ją wywalili z redakcji, to się umuwiła ze splugawjonom osobom ażeby sie pokajać i wytumaczyć sfojom sytuacjem, że ona musiała jak kazał szef właściciel gazety?
Podpis
Podpis 27.06.2022, 16:53
Czy to ta, co robi teraz we faktypilskie.pl a na portalu zapodała po nielegalnym procesie z 13 kwietnia: Leman do więzienia!
Dlatego wiadomo, że jej stary pił jak pompa ssąco- tłocząca aż mu rura trzasła i istota zgasła. Bo co miał robić z życiem zza nieświeżych gaci?
Zajączek
Zajączek 02.07.2022, 09:41
leman, weź daj steno z wizyty Kai u Krystyny! Niech świat się dowie.
Króliczek
Króliczek 06.07.2022, 07:53
leman nie jest dysponentem treści rozmowy K+K i nie ma pojęcia, czy są jakieś "taśmy prawdy". Jeżeli są, to nie będą publikowane, tak jak nie będzie publikowane zdjęcie z Jujki, pani podkasanej na taczce w różowym kostiumie.
paparazzo
paparazzo 07.07.2022, 09:26
Baba jak pochla, zaraz potrzebuje pokazać, co ma w kroku. Najprościej jest podnieść kieckę na cycki.
Apaszkęzajeeb
Apaszkęzajeeb 20.06.2022, 21:01
Czas płynie, mawiał słynny filozof Tempus Fugit. Dlatego klub fanów lemana (jasio hejterek) przypomina co wybitniejsze elukubracje Szalbierza, żeby w pyle stuleci nie uleciały jak śmiech perlisty panienki, od którego skrzy się powietrze: On, ona, syn i dużo innych ludzi
Środa, 10 Lipiec 2013 18:25
Przychodzi policjant do najpaskudniejszego internetowego opluwacza w naszym regionie z pytaniem o użytkownika komputera o takim i takim numerze IP, a opluwacz powiada na to, że nic na ten temat nie może powiedzieć, albowiem w mieszkaniu poza sprzętem komputerowym przebywa on, żona, syn i… - uwaga! - dużo innych ludzi. I żeby było jeszcze śmieszniej dodaje, że nie wie o co chodzi, bo… nie zna się na sprawach technicznych. A mogło się wydawać, że taki gość z „filmowej” rodziny to technikę ma w małym palcu, a nie w d…e. Mariusz Szalbierz
🦔
🦔 17.07.2022, 10:26
Czy jako fani Mariusza Szalb🦔a mamy prawo założyć, że " d...e" można uzupełnić wykropkowanie cząstką "-upi-" i wtedy otrzymamy pełną satysfakcję wynikającą z uszczegółowienia?
wiertło
wiertło 24.06.2022, 12:27
I u Mariusza ciągłe dupcenie, ciągłe zaglądanie przez Szalbierza do cudzych dup, co kto tam ma! To może być syndrom spec wiertacza po technikum górniczym, że musi się dowiercać choćby do czyjego zadu.
symetria
symetria 08.07.2022, 10:03
I ciągle nie wiadomo, czy on dupcy czy jest dupcony.
Zaćmienie 1962
Zaćmienie 1962 16.07.2022, 11:06
Wracając do sprawy wezwania Lemanowicza do siedziby redakcji przy ulicy Roosevelta 39, zastanawiamy się ile dupcenia redakcyjnego by musiał doświadczyć, gdyby pojawił się po pokrakę - statuetkę. Ile tańców grubych i chudych, ile cycków dyndałek obwisłych, ile wydętych kałdunów a la Dorota Wellman, ile nieświeżych oddechów i grzybiczych zakwasów w kroku kolegialistów redakcyjnych. To przerażająca wizja sodomiogomory i wszędzie walają się flaszki, kartony po pizzy, butelki plastikowe po soku grapefruitowym na rozjaśnienie zaćmionych umysłów.
🦔 🦔 bzyk-bzyk
🦔 🦔 bzyk-bzyk 17.07.2022, 10:52
... i continuum akcesoriów: zdekapitalizowane prezerwatywy wielokrotnego użytku, opakowania po tabletkach wczesnoporonnych "dzień po", na podłodze zasuszone odcieki post orgastyczne, zaskorupiałe ślady "tłoków czekoladowych" imienia Mariusza na ścianach i suficie i włosy łonowe na dywanie, kępy, snopy włosów łonowych.
probabilistyka teoretyczna
probabilistyka teoretyczna 23.07.2022, 16:17
Formuła "Tłok czekoladowy" jest autorskim dziełem Mariusza Szalbierza ubogacającym heglowską fenomenologię związków frazeologicznych w segmencie zboczeń seksualnych. Szalbierz, człowiek o głębokiej wiedzy technicznej-górniczej, zwłaszcza w teoriach wiercenia, wwiercania, dowiercania, tłoczenia wie wszystko o również o ryzykach, w tym upaprania na czekoladowo, kiedy się penetruje aż tylu w miejscu co się mieści z tyłu.
spragniona
spragniona 21.07.2022, 23:12
Ciekawość z włosami łonowymi. Bo gdy chłopa nie dostanę wyrwę πzdę, rżnę o ścianę!
lipa
lipa 23.07.2022, 16:01
Stare baby są nieatrakcyjne, cycki im zwisają, podobnie jak tyłki.
Morfeusz po morfinie
Morfeusz po morfinie 23.07.2022, 16:20
Jako Szalb🦔 walę wszystko, i baby i facetów, baby mogą być stare. Takie mam sny.
Fularschwyć
Fularschwyć 20.06.2022, 21:06
Skąd w lipcu 2013 Szalbierz wie o szczegółach sprawy, kiedy policyjne postępowanie dochodzeniowe było w toku. To jest układ koteryjny miejscowej sitwy albo podsłuch działań policji.
o koteryjności sitw
o koteryjności sitw 08.07.2022, 10:26
Taki stan rzeczy, to pokłosie działalności charytatywnej w temacie kaszanki na imprezy "Pod Pałami" od Wielkiego Smrodatora. Człowiek pomoże, człowiekowi pomogą i jego akolitom.
JaLe
JaLe 07.07.2022, 09:41
Taki stan rzeczy sugeruje, że autor paszkwila z 10 lipca 2013 jest stukaczem (kapusiem) organu przemocy państwowej. Nikt spoza grupy ludzi resortowych nie ma możliwości uzyskania wiedzy o procedurachi, czynnościach w toku, które z definicji są tajne.
popis fachowości
popis fachowości 20.06.2022, 13:32
Ten łysy popisał się zespołem swoich cech dziennikarskich: niepamięcią i niewiedzą. Jako osoba o damskiej charakterystyce osobowości zapłakał nad swoim losem i udał się po sprawiedliwość. Z wiedzą u niego tępo, odnalazł więc domniemanego winowajcę w miejscu, gdzie go nie ma, mimo że był na sprawie, gdzie hipotetyczny niegodziwiec ujawnił miejsce swojego zamieszkania.
Znajomy specjalista wojskowy od manipulacji i prowokacji wyraził - przy kielichu - opinię, że użycie błędnych danych, to może być celowe działanie w zmowie Temidy z Gavroche - gazeciarzem dla zaejbania Lemanowicza i w końcu wtrącenia go do więzienia, co niegdyś zaproponował Smyczyński. Ten spec od kreciej roboty ostrzegł, że również propozycje zawarte w liście z 5 marca 2013 obowiązują i najlepiej unikać jeżdżenia po drogach lokalnych, bo może być, że potrąci cię samochód ciężarowy ze zbożem do mieszalni, wywleką z wraku, zrobią łomot i nożem pod żebro a dla kompletu wrzucą do jakiejś zrujnowanej chawiry i podpalą dla pewności.
Amaltea
Amaltea 17.07.2022, 11:05
Z niedawnych manifestów przypomina się wpis Kai Kunickiej "Leman do więzienia". Sama Kaja Kunicka na portalu faktypilskie.pl popisała się dwoma przestępczymi artykułami opluskwiającymi wolontariuszy Stowarzyszenia Hospicjum Piła.
Jak się ma duszę raba, zawsze napisze się, co by chciał szef, właściciel, naczelny, wydawca. A jeść trzeba! Niech jej flaszka pełną będzie jak róg obfitości.
mowa miłości; a lesson in lovemaking
mowa miłości; a lesson in lovemaking 21.06.2022, 18:35
Publikujemy treść naklejanek w liście z 5 marca 2013, coś w rodzaju ścieżki dźwiękowej: Pracownicy znaleźli winnego kłopotów sprawiedliwość Henryk Stokłosa Mają dość najemnych Judaszów. Krystyna Lemanowicz (tu zdjęcie Krystyny Lemanowicz) śmierć
oblicza śmierci Groźny wypadek śmierć na drodze Skaza Napad nożem w plecy Trup w opuszczonym domu w płonącym domu śmiertelne pobicie Kończy się święty spokój Ostatnia walka za Bezprawne działania
stare dzieje
stare dzieje 18.07.2022, 20:06
Już raz była zabita i reanimowana w Wojewódzkim Urzędzie Spraw Wewnętrznych w Częstochowie 19/20 czerwca 1983 roku po homilii papieża JPII. Żadna nowość.
Jurek
Jurek 21.06.2022, 18:53
No, Henio dałeś czadu. Mocne!
Księgowa Tereska
Księgowa Tereska 02.07.2022, 19:44
Czy to Henio za***ił 676000 za komuny?
koruptek
koruptek 02.07.2022, 19:58
Dał czadu z oficerami, generałami, ministrem w kancelarii "Bolka" Milewskim, to co to 676000 zł?
Baner reklamowy
Baner reklamowy 22.06.2022, 00:08
Nie wiemy, czy to Henio in persona zapodał wycinankę. Chyba nie. Ale ma swoją GPS100, gdzie od lat 16, 2 miesięcy i 8 dni bryluje wielki redaktor małej ulotki o mieście Pile, emitowanej z wiochy na peryferiach dla ludu stolicy Północnej Wielkopolski.
czy to Henio czy nie Henio?!
czy to Henio czy nie Henio?! 24.06.2022, 12:07
Może i nie Henio, ale na terrorystycznej ulotce przesłanej listem do potencjalnych ofiar - bo nie oszukujmy się, zagrożenie Krystyny Lemanowicz jest jednocześnie zagrożeniem dla Janusza - występuje wprost nazwisko Henryk Stokłosa. Przez ponad 9 lat nie odciął się, nie zdystansował się od przestępczych propozycji utrupienia nielubianych ludzi na cztery sposoby. Nie zwołał konferencji prasowej, jak w 2011 roku po reintrodukcji do Senatu, żeby zgonić na pilotów winę za katastrofę smoleńską.
piar
piar 10.06.2022, 16:46
Wyrzucenie wpisu jest zbrodnią przeciwko wolności słowa i śmierdzi nieobyczajnością. Ale klient burdelu nawykł a kumpel poszedł w jego ślady.
wódko, pozwól żyć
wódko, pozwól żyć 02.06.2022, 19:26
Program Szydercy padł!
ałtor
ałtor 10.06.2022, 16:40
cenzurujom
szarość
szarość 25.05.2022, 19:36
Minęły 4 lata i mordy dalej jak były czerwone, tak są czerwone.
16 lat minęło...
16 lat minęło... 12.05.2022, 21:37
Wydaje się, że przy tych amatorach i upływie czasu od rozstrzygnięcia konkursu Kameleon2005 "hejterek jasio" ma wyrąbany przodek i szczególne tyłek.
krzaki 4 Stycznia Białośliwie
krzaki 4 Stycznia Białośliwie 20.05.2022, 13:34
jasio hejterek nie jest skłonny do piredolenia w duupę, dlatego komunikat o wyrąbanym tyłku jest insynuacją. Nie wiemy, czy ci dwaj fetniacy od programu Szydercy w wolnych chwilach nie spółkują jako pedryle, bo nas to nie obchodzi.
kolegium red
kolegium red 02.06.2022, 19:31
W redakcji gdzieś w ciemnym kąciku
Wesoła balanga wciąż trwa
Bzykają się Mariusz i Zbychu
Są przecież pedały to dwa!
Pytaczewski
Pytaczewski 02.06.2022, 19:33
Czy dotyczy to redakcji na Roosevelta?
continuum
continuum 02.06.2022, 19:35
To może dotyczyć całej populacji zaludniającej redakcje gdziekolwiek.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 20.05.2022, 13:40
co to znaczy fetniak, bo nie wiem!
wielep
wielep 22.05.2022, 19:54
To wybitnie nędzna kreatura, bez wartości.
Alfa
Alfa 13.05.2022, 17:42
Czy "jasio hejterek" to zdrobniała ksywa nadana przez Barabasza i Szalbierza egzemplifikacji postaci Janusza Lemanowicza, który jest taki mocny, że wygrał konkurs ogłoszony przez Mariusza Szalbierza w redakcji Tygodnik Nowy, mimo że nie przystąpił do konkursu "Kameleon 2005"? Czy Szalbierz i Barabasz w programie o charakterze publicystyczno-satyrycznym szyderzą sobie i dworują z postaci jasia hejterka oraz udzielają rad - szczególnie Szalbierz - jak rozprostować koło torby, sugerują kurację środkami wspomagającymi staruszka, na przykład bilomagiem?

Ω - omega
Ω - omega 14.05.2022, 09:33
Tak jest w rzeczy samej. Jako ludzie nienawykli do abstrakcyjnego myślenia, mimo że Barabasz jest po politechnice, muszą mieć do dyspozycji konkret do mentalnego zaczepienia i ciągłego ustawiania mózgownicy według widocznego wciąż egzemplarza, fizycznej obecności, w tym wypadku "jasia hejterka". Szalbierz jako magister dyscypliny nienaukowej (politologia o skrzywieniu dziennikarskim) może się poszczycić całkowitym brakiem możliwości logicznego rozumowania.
Zwycięstwo w konkursie, do którego się nie przystąpiło, było szokiem dla zespołu dziennikarzy Tygodnika Nowego pod dowództwem redaktora naczelnego Mariusza Szalbierza, który musiał w pracy się odprężać wychlaniem półtora flaszki w czasie obrad Kolegium Redakcyjnego, żeby złagodzić zawartością składu procentowego stan napięcia grożący pęknięciem żyłki już w roku 2006. Biedak nie doczekałby się wnuczki od, której śmiechu skrzy się powietrze. A tak, doczekał. Czyli flaszka ratunkiem dla człowieka pracy do góry duupą i radości z uwnukowienia. Wiadomo z doniesienia z listopada 2006, że będąca jeszcze panną córeczka miała skłonności do puszczania się z gadami (Reptilia), co tatuś kontestował.
"jasio hejterek" wygrał, co jest ciągłym stanem zdumienia, osłupienia u Szalbierza, który nie może sobie poradzić z Lemanowiczem od roku 2005.
ciekawa stara duupa
ciekawa stara duupa 18.06.2022, 14:08
Ludzie! Co to jest Kolegium Redakcyjne? Coś w rodzaju Kolegium d/s Wykroczeń?
kolegium
kolegium 18.06.2022, 14:49
Skład osobowy redakcji Tygodnik Nowy 2006, marzec: MariuszSzalbierz - naczelny, Waldemar Bocheński, Anna Czapla-Furtacz, Przemysław Janicki (fotoreporter), Agnieszka Kęcińska – Stypułkowska, Edyta Kin, Paweł Z Kujawa, Kaja Kunicka, Mariusz Markowski, Julia Rozworowska - Majda, Jerzy Utkin, Grażyna Dąbkiewicz, Agata Janicka, Alicja Noska – Figiel, Anna Obarska, Jerzy Girgiel – prezes.

Z tego zacnego grona wybitnych przedstawicieli żurnalistyki miejscowego grajdoła medialnego można wyłonić organ kolegialny lub stworzyć kolegium redakcyjne z całości zbioru tych nazwisk. Należy zaznaczyć, że 16-osobowy skład, to 32 flaszki. A ile gamet w terrarium?
hłehłehłe...
hłehłehłe... 14.05.2022, 09:58
Ten tekst omegi jest szczytem szyderstwa. Prześcignął cały cykl programu o charakterze publicystyczno-satyrycznym "Szydercy"
dżaga spod Marka naczelnego
dżaga spod Marka naczelnego 17.06.2022, 21:37
Chyba jednakże nie mógł jego napisać jasiu hejterek, bo jako stary tetryk o zawodzie belferskim umie postawić przecinek w miejscu do tego przeznaczonym. Troli oraz chareków i lubiejących wypić w redakcji mnóstwo posiadają.
śletczy
śletczy 17.06.2022, 21:39
Mógł być to ktoś wyrzucony z redakcji, jak na przykład Kaja.
nomenklatura
nomenklatura 18.06.2022, 13:58
To raczej nie wchodzi w rachubę. Szara masa żurnalistów, prezesów, kierowników, dyrektorów, sędziów, prokuratorów, kauzyperdów, ma z tyłu głowy wpisany schemat obowiązujący w koteryjnych układach władzy znany od czasów głębokiej komuny, Alfreda Kowalskiego jako apoteozy terrorystycznych obyczajów partyjno-politycznych: jak będziesz kurva podskakiwał/a to cię wypiredolę, wykopię za granicę województwa i nigdzie roboty nie dostaniesz. Dlatego Kaja mająca na utrzymaniu chorego małżonka i córkę nie poszłaby na ryzyko, bo by to znaczyło, że nie ma instynktu samozachowawczego.
dla lubitiela russkogo jazyka Mariusza
dla lubitiela russkogo jazyka Mariusza 07.05.2022, 14:19
etot samo sorok soroka, jawliajetsia odna tysiacza szestsot (одна тысяча шестьсот)
możliwości dla Mariuszy i ochlapusów
możliwości dla Mariuszy i ochlapusów 08.05.2022, 08:38
sorok (сорок), to po polsku czterdzieści, ulubione, kochane 40%, chyba że chodzi o wódkę strong, spirt albo mocny bimber niewiadomego pochodzenia, denaturat przez chlebek odbarwiony.
sudba ochłapa
sudba ochłapa 07.05.2022, 14:24
Onże kak russki cziełowiek liubit wypit' skolko ugodno k nieczistotie.
zoolog
zoolog 05.05.2022, 15:35
Jeszcze jeden wpis i będzie 1600. Jak sobie poradzi z odcyfrowaniem tak wielkiej liczby człowiek z umysłowością ślimaka? Pasuje to do osobowości mięczakowej.
zapytanie z troską
zapytanie z troską 28.04.2022, 15:31
Minęło już 1185 dni od emisji 22 odcinka programu telewizyjnego o charakterze publicystyczno-satyrycznym "Szydercy". Czy to faktycznie już jest zakończona oferta programowa? Społeczeństwo obywatelskie chce wiedzieć oficjalnie, czy ten znakomity cykl odszedł do historii satyry, humoru i szydery publicystycznej?
jak nie tam, to tu
jak nie tam, to tu 19.04.2022, 12:20
hehehe 13:11, 17.04.2022 opublikował swoją głęboką myśl, aż z niebytu odbytu: lemanowicz, wali na....?
Po tym wpisie pojawiły się pytania i oświadczenia:

I. 100 x 40 + 400 10:48, 19.04.2022
Czy Mariusz Józef Szalbierz był skazany w grudniu 2007 roku za publikację artykułu o treści plugawej przeciwko człowiekowi prostemu? Zatem można powiedzieć, że jest hejterem, a po, polsku nienawistnikiem i to instytucjonalnym, schowanym za zamkami, kłódkami, ryglami, sforą ochroniarzy - psów wojny - specjalistów od znieważania, szwendania się po cudzych domach, trucia ludzi i roślin, oferowania bezpośrednich sposobów zabicia Lemanowicza i członków jego rodziny w ramach Grupy Pościgowo-Szpiegującej 100Kłosy?

II. spece mokrej roboty 10:52, 19.04.2022
Tak, Mariusz Józef Szalbierz był skazany w grudniu 2007 roku za publikację artykułu o treści plugawej przeciwko człowiekowi prostemu.
Zatem można powiedzieć, że jest hejterem, a po polsku nienawistnikiem instytucjonalnym, schowanym za zamkami, kłódkami, ryglami, sforą ochroniarzy - psów wojny - specjalistów od znieważania, szwendania się po cudzych domach, podglądania i podsłuchiwania, trucia ludzi i roślin, oferowania bezpośrednich sposobów zabicia Lemanowicza i członków jego rodziny w ramach działalności Grupy Pościgowo-Szpiegującej 100Kłosy. Ciężka robota, we krwi po łokcie!

III. Sasza Woprosow 11:10, 19.04.2022
Czy Mariusz Józef Szalbierz, jako redaktor naczelny Tygodnika Nowego, w marcu 2006 roku w oficjalnym komunikacie prasowym Kolegium Redakcyjnego zawiadamiał ludność czytelniczą kilku powiatów, że wypił, wytrąbił nie mniej niż półtora flaszki płynu, którego oddziaływanie wymagało kontrakcji środkami cucącymi dla przywrócenia jasności umysłu?
Czy jednocześnie cieszył się z absencji zwycięzcy konkursu, bo oszczędzili stówę z hakiem i można było wychlać koniak zakupiony na fetę z laureatem?

Te trzy merytoryczne wpisy zostały natychmiast skasowane przez administratora, czy inną swołocz. Dlatego dajemy tu.
fakty światowe
fakty światowe 19.04.2022, 12:23
hehehe 13:11, 17.04.2022
lemanowicz, wali na....?
100 x 40 + 400 10:48, 19.04.2022
Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
spece mokrej roboty 10:52, 19.04.2022
Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Sasza Woprosow 11:10, 19.04.2022
Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 19.04.2022, 12:25
Czy w takim razie można administratora nazwać śmieciem cywilizacji medialnej?
wódko, pozwól żyć
wódko, pozwól żyć 19.04.2022, 12:28
Trzeba!
Leman
Leman 14.04.2022, 19:29
Dzisiaj jest 16 lat poutworzeniu Gupy Pościgowo-Szpiegującej 100Kłosy. Przypominam to wydarzenie cywilizacji inaczej:
14 kwietnia 2006 (Wielki Piątek) był wyznaczony przez Sąd Rejonowy w Wałczu na rozprawę w celu przesłuchania świadka Waldemara Zielenkiewicza w sprawie, jaką wytoczył Romanowi Cieplińskiemu z Tuczna Henryk Stokłosa ze Śmiłowa, z art. 212, par. 2 kk. W oczekiwaniu na początek rozprawy, w której brałem udział jako osoba zaufania wyznaczona przez oskarżonego w trybie art. 361 kpk, a nie przedstawiciel Ruchu Przeciw Bezradności Społecznej, siedziałem na ławeczce w końcu korytarza, w pobliżu schodów awaryjnych przy sali rozpraw. Była też przedstawicielka RPBS przy rzeczniku praw obywatelskich - Krystyna Lemanowicz.
Pojawił się Stokłosa, jak zwykle pachnący wysokogatunkowym alkoholem jako nośnikiem wyższych wartości aromatycznych, ze swoim paladynem inaczej, redaktorem naczelnym Tygodnika Nowego, Mariuszem Szalbierzem i paparazzo Przemkiem Janickim. Jak to ludzie z pewnego kręgu moralnego stanęli za załomem muru po drugiej stronie korytarza, odruchowo zabezpieczając sobie tyły i boki. O czymś gadali. W pewnym momencie Stokłosa wskazał gestem ojca chrzestnego na nas siedzących na ławeczce i polecił Szalbierzowi i Janickiemu: Dowiedzcie się, co robią ich dzieci! Przytaknęli skwapliwie, o mało nie zderzając się głowami w uniżonym czołobiciu. Przypuszczam, że w razie zderzenia zdecydowanie wygrałby twardogłowy redaktor naczelny, który ma łeb jak brukiew pastewna, a paparazzo, to szczypiorek, bąbelek agrestu. Był to akt powołania przestępczej Grupy Pościgowo-Szpiegującej 100Kłosy, której pierwszym i pewnie dotychczasowym hersztem jest Szalbierz.
Obaj ci pracownicy redakcji przyjechali z poleceniem swojego guru, nagrania rozprawy. Przed wznowieniem sąd zapoznał się z pismem o dopuszczenie do nagrywania przebiegu rozprawy. Sąd stwierdził, że Stokłosa - oskarżyciel prywatny - na pierwszym posiedzeniu domagał się, by rozprawa odbyła się z wyłączeniem jawności. Sąd przystał na wniosek oskarżyciela. Domaganie się obecnie udziału osób postronnych jest niedopuszczalne. Sąd nie wchodził w ocenę, czy ci pracownicy organu propagandy Stokosy są na smyczy oskarżyciela, czy może reprezentują media niezależne. Sąd nakazał opuszczenie sali rozpraw, by można było przystąpić do procedury przesłuchania świadka. Mariusz Szalbierz i Przemysław Janicki natychmiast przystąpili do czynności operacyjnych w celu rozpracowania szczegółów curriculum vitae progenitury Lemanowiczów. Mając do dyspozycji środki techniczne, delatorów, archiwistów Pasibrzucha, wywiadowców służb specjalnych pod wodzą szefa firmy patrolowej Leona Wernera, pomoc przewąchiwacza Honorowego Hakowego PRL Ciechanowskiego oraz prikaz wierchuszki, zaczęli zapełniać nośniki informacji nikomu niepotrzebną wiedzą o ludziach, którzy nikogo nie zabili na przejściu dla pieszych (Łukasz) i nie kupili domu od złodzieja ściganego listem gończym (Tomasz).
Mnemozyna
Mnemozyna 14.04.2022, 19:38
I tak ten stary trep porzucony przez swoją drugą połowę, wydawca z wiochy na peryferiach, od szesnastu lat szwenda się za Lemanowiczem, podgląda go, łazi mu nieproszony po domu, zagląda do kibla, zleca konstrukcję wału odbytniczego z wiatrakiem, używa skradzionych fotografii jego rodziny, fałszuje jego dane osobiste, kradnie jego wolność obywatela i tożsamość osoby. To jest zbrodniarz - nienawistnik instytucjonalny na usługach faceta, który sam uważa się za niepireduśnicę z politycznego targowiska.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 14.04.2022, 19:41
Czy ta druga połowa to też trep?
obuwnictwo światowe
obuwnictwo światowe 14.04.2022, 20:01
To pytanie trudne i bolesne. Druga połowa jest to bowiem walonka. Z wyglądu jest gruba beztaliowa, co można porównać do jedynego oryginalnego radzieckiego wynalazku jakim jest walonka a ponadto sugeruje w brzmieniu, że był czas, kiedy była walona we wszystkie otwory.
Lizol
Lizol 13.04.2022, 18:39
Barabasz: - Nasze programy też będą krótsze, bo były za długie do tej pory… Nam się nie chce siedzieć długo, szczególnie w upale, ale też wiemy, że wysiedzieć przy tym programie 15 – 20 minut jest rzeczą niemożliwą, dlatego praktycznie nawet najtrwalsi, najwytrwalsi oglądacze do końca nie wytrzymywali.
Szalbierz: - dlatego…
Barabasz: - dlatego liczne wybitne jednostki…
Szalbierz: - dlatego dzisiaj mamy pomoc, jest z nami jasiu hejterek. Jasiu hejterek to jest nasz największy fan. Nawet jak my kręcimy audycję, czy nie kręcimy, czy leżymy, czy śpimy, czy nagrywamy, czy nagrywamy, janek cały czas czuwa, 24 godziny na dobę. Chyba, że tam czasem przyśnie po bilomagu czy… plus…. Ale janek jest z nami, ukłoń się przyjacielu (łapie statuetkę -pokrakę i robi skłon).
Barabasz:- my też się z państwem witamy Marek Barabasz.
Szalbierz: - Mariusz Szalbierz.
Barabasz; - w programie Szydercy, oczywiście.
(trzykropki są oznaczeniem bełkotu niezrozumiałego dla słuchacza na gruncie trzeźwości. Redaktor, który lubi pisać, nie zawsze umie mówić bez dezynfekcji paszczy z użyciem spirytusu do użytku leczniczego i domowego).

Pozostałe