"Szydercy" - odcinek 22.

  • 30.10.2018, 14:40 (aktualizacja 30.10.2018, 14:43)
szydercy_odc_22.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym

.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1162)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
drwal
drwal 10.05.2021, 14:56
te 3 ostatnie wejścia tych obóch szyderców o niewiadomym genderze i posiadaniu macicy albo nie, powinni oni zdjąć z tego cyklu i na fejsbóku. bo jest to dla lemana wygodą, żeby jeebbać im kołki na łysych łbach siekerą.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka Wczoraj, 10:08
Ten portal i forum to cisza cmentarna. leman puścił bombę wodorową swojej inteligencji. Rozpadły się mikre umysły szyderców, grupy pościgowo-szpiegującej 100kłosy zgromadzonej w CBP - Czarnym Baranie Pikadora (lub COP - czarnym ośle pikadora). A fetor z śmiłowskiej smrodosytni dalej umaja podle, życie ludności. Nikt nie woła, bo odeszli na wieczną wachtę Mścisław Brodala (nazwany w pornograficznym cyklu "Kulisy porażki wyborczej Henryka Stokłosy" pułkownikiem), Maria Koper (przez Szalbierza odkryta jako górska kozica po klimakterium). A leman żyje i żyje (odkryty przez Szalbierza jako skurvysyn), kurva!
Dziunia Dzióbdzióbińska
Dziunia Dzióbdzióbińska Wczoraj, 10:12
Przez Szalbierza odkryty też jako góvno, prostak, cham i świnia.
Filip z Konopi
Filip z Konopi Wczoraj, 10:16
Mi się przypomina wierszyk o Lemanowiczu sprokurowany przez Ciechanowskiego, Ożarowskiego i Szalbierza, a kończy się zwrotką: Kto to taki obskurancki W łeb walnięty Obuchowicz Nie, to prostak cham i świnia Co się zowie Lemanowicz.
Jack Daniels 3 litry w pół drogi
Jack Daniels 3 litry w pół drogi Wczoraj, 11:29
Ożarowski podobno żyje, bo on szczyl jest 1982 ale zaś by się przydało Szalbierzu dociągnąć do Ciechanowskiego, bo Szalbierz 1962, 11 lat młodszy wprawdzie od Ciechanowskiego ale wyczerpujące życie do góry duupą i Kolegia Redakcyjne pełne flaszek sprzyjają a dziennikarz musi być całą dobę w gotowości, bo nikt nie wie co i kiedy się wydarzy, co by wymagało jego obecności. Czuwanie na okrągło, nawet do góry duupą wymaga hartu ducha i trzeźwości non stop, a z tym najtrudniej.
Obós
Obós Wczoraj, 10:17
Podobno Ciechanowski nie żyje, bo umarł. Jeebnął w kalendarz, znaczy się.
7 maja 2021
7 maja 2021 08.05.2021, 16:14
Na korytarzu sądu rejonowego w Pile przed salą rozpraw 418, dwie dziennikarki, Pinkowska i Kledzik zapytały podsądnego Barabasza: kiedy skończy się proces Stokłosy? Barabasz jako rzecznik odpowiedział, że za jakieś 2-3 kadencje Sejmu. Proces rozpoczął się 1 kwietnia 2009 roku. Dzisiaj mamy 8 maja 2021. To jest 12 lat z okładem. Kadencja Sejmu trwa 4 lata a więc minęły 3 kadencje. Powinno coś się wyjaśnić w sprawie, kiedy sumaryczna kara za poszczególne występki i zbrodnie wynosiła 157 lat więzienia. Chyba, że znowu jakieś A09 i absencja podsądnego.
o pracowitości opoja.
o pracowitości opoja. 05.05.2021, 18:24
Stary ochlapus Mariusz
Opróżnił cały bar już.
limeryk
limeryk 10.05.2021, 12:51
Stary ochlapus Mariusz
Opróżnił cały bar już.
Wyrąbał litry i ćwiartki
Choćby wódeczka na kartki
Czy żyje Mariusz, czy zmarł już?
kciuk zastępca członka
kciuk zastępca członka 16.03.2021, 17:17
Ostatnie gesty Marka i Mariusza nie pozostawiają wątpliwości, że Mariusz ma wydatny kciuk. Jest to przesłanka za przyjęciem hipotezy, że faktycznie mogło dojść do zwarcia w uścisku zmysłowym w szatni dyskoteki, czy zabawy sylwestrowej 1961-1962 z przedstawicielem ludu wybranego. Ten problem był przedmiotem rozważań Mariusza na portalu internetowym, czy mamunia puściła się niebacznie w okresie koncepcyjnym z tańcorem pochodzenia żydowskiego.
Heil!
Heil! 10.05.2021, 15:19
Antropologia niemiecka uważa, że długi kciuk świadczy o żydowskości osobnika.
kostucha i grabarz
kostucha i grabarz 28.03.2021, 00:20
"Ostatnie gesty Marka i Mariusza... " nastąpią.
Zofja z Piły
Zofja z Piły 19.03.2021, 22:06
Żadna nie puszcza się niebacznie, tylko żeby zaruucchać.
tak mają
tak mają 28.03.2021, 00:22
...albo, żeby zarobić parę złoty.
Agnieszka ze Złotowa
Agnieszka ze Złotowa 10.05.2021, 15:25
Znane są panienki, które już jako dwunastoletnie siksy szwendają się w pobliżu dyskotek, gdzie napaleni faceci z forsą czekają na góvniary bez majtek. Gotowi są dać parę zeta i zaruuchać dla obopólnych satysfakcji puszczalskiej z macicą i napaleńca z fletem.
King Bruce Lee karate mistrz
King Bruce Lee karate mistrz Wczoraj, 11:57
Na facebook wypowiadała się korespondentka Orłowska, że jakiś amator dyskoteki przy dworcu był częstym gościem w czasie zabicia dyrektora domu kultury. Ten amator dyskoteki po zabiciu dyrektora, gość wyjechał według Orłowskiej do USA. Jest pytanie, co robiła Orłowska 20 lat temu na dyskotece lub w krzakach koło dyskoteki, kiedy ona ma dziś 33 lata a swoje rewelacje podała na facebooku w tamtym roku 2020? Czyli należy brać pod uwagę puszczalskość panienki 12- letniej. Bo co może zaoferować małolata na dyskotece?
Mnemozyna z Melpomeną i Meluzyną
Mnemozyna z Melpomeną i Meluzyną 13.03.2021, 18:55
Oto kilka wejść zamana - kumpla Barabasza i kapusia redakcyjnego portalu dzienniknowy.pl:

zaman do kanibala Le Mana dnia 2011-07-01 08:10:22
Antysemitą to ty palancie jesteś, choć od ukraińskich żydów swój ród wywodzisz. Ale żydów kazał ci nienawidzieć Gomułka i tak ci zostało. Masz na swoim kącie kilku wypędzonych z Wałcza i kilku wykończonych w PiS.
I jeszcze jedna uwaga. Jak ugotujesz Noskę, to jego konsumpcję zacznij od mózgu. Przydaci się głombie.

zaman do karalucha Le Mana
2011-01-16 22:46:47
Przestań sam z sobą gadać na tym wątku. Zamówiłem ci wizytę w Złotowie. Najbliższy piątek o 14. Weź się wreszcie za siebie chłopie, bo skończysz w Wariatkowie. Dzisiaj widzisz Szalbierza w nocniku a jutro białe myszli zamiast klawiszy.Czego ci życzę. Amen.

zaman do karalucha Le Mana
2010-12-11 11:17:44
Ostatnio często wyjeżdżam i nie śledzę Twoich forumowych bredni. Ty już - jak słyszałem - sikasz pod siebie i ciągle wpatrujesz się w forum po to, by komus dopieprzyć.A gdy już uda ci się zrobić kupę w nocnik, to z tej radości polemizujesz sam z sabą posługując się licznymi nickami. W ten sposób ośle nabijasz licznik temu portalowa i dasz zarabiać swojemu wrogowi Stokłosie. Ale ty za głupi jeśteś, aby zrozumieć tę zależność.
Jak tam gnido, kamyczek wysrałeś? Brawo. Pomyliłem się nie zasłuzyłeś na kameleona. Mariuszowi możesz jedynie codziennie jeden but wyczyścić. Drugi by cię wykończył. I jaja oblizać.

zaman do karalucha Le Mana
2010-12-14 11:50:57
Le Man znowu ukryty za jakimś nickiem zadaje pytanie kim jest szalbierz, a przecież odpowiedź jest prosta i od dawna powszechnie znana. Szalbierz to jednostka inteligencji. Mariusz Szalbierz ma ich tysiąc a Le Man jeden.

zaman o karaluchu Le manie
2010-12-27 17:30:21
Co ma węgiel Le Mana do Szalbierza? Widzę tylko jedną możliwość. Le Man ukradł węgiel a Szalbierz to wykrył i opisał, tak jak przed laty ujawnił kameleoński charakter tego byłego aparatczyka PZPR, który w zdumiewający sposób przekształcił się w pisowskiego mohera.Wot taki to cud towarzyszu januszu
Zarząd Generalny FanClubów JWP Le Mana
Zarząd Generalny FanClubów JWP Le Mana 2 dni temu, 10:16
zaman o karaluchu Le manie 2010-12-27 17:30:21
Co ma węgiel Le Mana do Szalbierza? Widzę tylko jedną możliwość. Le Man ukradł węgiel a Szalbierz to wykrył i opisał, tak jak przed laty ujawnił kameleoński charakter tego byłego aparatczyka PZPR, który w zdumiewający sposób przekształcił się w pisowskiego mohera.Wot taki to cud towarzyszu januszu

Używanie określenia "towarzyszu" jako odniesienia do zwyczajowych zawołań partyjnych po 30 latach od wyrzucenia Le Mana z partii leninowsko-stalinowskiej jest głupotą redaktora specjalisty od niewiedzy i niepamięci oraz jego komilitona Barabasza, który też kocha nakłamać i nie wiedzieć. Le Man został wyrzucony z PZPR w dniach 19-21 grudnia 1981.
ciekawski dziadek
ciekawski dziadek 2 dni temu, 10:19
Znaczy komuchy wywalili komucha?
towarzyszka "Łuna"
towarzyszka "Łuna" Wczoraj, 12:01
Według mnie jest nieco inaczej. Jak komuchy kogoś wywalą ze swojej sitwy, to należy przyjąć, że ten wywalony nie był tak naprawdę komuchem.
ja
ja 08.05.2021, 16:37
Oto kilka wejść zamana - kumpla Barabasza i kapusia redakcyjnego portalu dzienniknowy.

Barabasz kłamał Prokuraturze Rejonowej udając, że nie wie, kto to jest "zaman". Indagowany pierwotnie przez Joannę Pacholik -Bujacz odmówił podania namiarów zamana twierdząc, ze jest to kontaktoperacyjny, kapuś redakcji a ujawnienie jego danych byłoby dla redakcji i niego samego niebezpieczne. Po onwieniu żądania Prokuratury Barabasz wykręcał się twierdząc, że zaman jako autr jednego z topików na portalu dzienniknowy.pl nie może być zlokalizowany przez redakcję, bo nie ma takiej technicznej możliwości. Z tych dwóch wykrętów wniosek jest prsty: Barabasz doskonale zna swojego kapusia redakcyjnego, zamana. Kłamał, jak Terzaskowski o swojej roocie z ratuszu Warszawy w pandemii.
errata
errata 08.05.2021, 16:41
Oto kilka wejść zamana - kumpla Barabasza i kapusia redakcyjnego portalu dzienniknowy.
Barabasz kłamał Prokuraturze Rejonowej udając, że nie wie, kto to jest "zaman". Indagowany pierwotnie przez Joannę Pacholik-Bujacz odmówił podania namiarów zamana twierdząc, że jest to kontakt operacyjny, kapuś redakcji a ujawnienie jego danych byłoby dla redakcji i niego samego niebezpieczne. Po ponowieniu żądania Prokuratury Barabasz wykręcał się twierdząc, że zaman jako autor jednego z topików na portalu dzienniknowy.pl nie może być zlokalizowany przez redakcję, bo nie ma takiej technicznej możliwości. Z tych dwóch wykrętów wniosek jest prosty: Barabasz doskonale zna swojego kapusia redakcyjnego, zamana. Kłamał, jak Trzaskowski o swojej robocie z ratuszu Warszawy w pandemii.
porządek rzeczy
porządek rzeczy 08.05.2021, 16:44
Mnie się zdaje, że to Trzaskowski kłamał jak Barabasz a nie Barabasz jak Trzaskowski.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 15.03.2021, 21:29
Le Man, to Janusz Lemanowicz, jak sądzę. Na pierwotnym portalu dzienniknowy.pl Janusz Lemanowicz wymienił około 300 ksywek internetowych jakimi się posługiwał w swojej posłudze wolności i godności. Były tam: Le Man, Leman, leman, Janusz Lemanowicz, Jego Excelencja Janusz Lemanowicz, co podobno najbardziej wkurrwiało prymitywne umysły redaktorów i kapusiów portalu?
Markiza Demandiac
Markiza Demandiac 15.03.2021, 21:32
Dlatego każdy, kto nastaje na godność, wolność, honor osoby o tych ksywach, musi wiedzieć o kim się wypowiada.
spis cudzołożnic
spis cudzołożnic 12.03.2021, 10:41
Coraz więcej eufemistycznego burdelu na coraz bardziej prymitywnym portalu: Jeżeli zastanawiasz się, gdzie znaleźć samotne kobiety..., Ludzie w Polsce szaleją za tym serwisem randkowym..., Ten serwis randkowy to miejsce spotkań samotnych...
bakterioza - wirusoza.
bakterioza - wirusoza. 16.03.2021, 11:02
Kontakt z nieznajomymi, przypadkowymi osobami z macicą może być przyczyną wielu groźnych chorób przenoszonych drogą płciową: dopochwową, dopaszczową, dodupną.
zakaźnolog
zakaźnolog 09.05.2021, 12:06
Z kolei osoby bez macicy a z urządzeniem zewnętrznym mogą przenosić na osoby z macicą różne zrazki, wirusy, retrowirusy, covidy, bakterie, syfa, trypra, grzyby, pleśnie, opryszczki, pierwotniaki (rzęsistek), robaki (owsiki) w razie tłoka czekoladowego.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 09.03.2021, 23:37
Nie lepiej byłoby dać nazwania Psy Gończe zamiast Andromeda i Orion?
Andromeda i Orion
Andromeda i Orion 09.03.2021, 23:33
FaktyPilskie.pl Programowe formatowanie Polskiego Radia; 07:34, 24.02.2021 | Mariusz Szalbierz
przyp13:24, 08.03.2021 informacja dla starca lemanowicza - na tym portalu nie ma miejsca na hejt. Jak takie mocne ciśnienie, trzeba znaleźć miejsce gdzie indziej, by ulżyło.
panie starszy13:29, 08.03.2021 Ponury to koniec hejterskiego życia, gdy trzeba pisać na forach sam ze sobą, bo nikogo ta pisanina nie interesuje. Tak kończą ludzie chorzy z nienawiści, do cna przegrani, zgorzkniali, śmieszni i samotni
o szalbierstwie 10:22, 09.03.2021 Najsamotniejsi są ci pijacy, ochlapusy, opoje leżący do góry duupą, co nie mają flaszki, żeby się do niej przytulić, kiedy żona w pracy i nie ma kogo zbluzgać przy obiedzie a córka puszcza się z kameleonem. To boli.
Najśmieszniejsi są dziennikarze mediów informacyjnych, których sensem istnienia jest niewiedza i zapomnienie.
Przegrani są tacy bohaterowie, którzy wysyłają swoje bachory na pierwszą linię ognia, żeby fałszywie świadczyły w sądzie a sami chowają się za furą cudzych, ukradzionych plików informatycznych.
Tacy osobnicy tworzą farmy trolli nienawistników najczęściej schowanych w instytucjach powołanych pierwotnie, według założeń cywilizacji łacińskiej, do poszukiwania prawy, obrony godności i honoru, o których wielki senator powiadał: "Prawo do prywatności i godność osobista to niekwestionowane dobra osobiste, chronione na poziomie konstytucyjnym. To ostatnie dobro ma nawet znaczenie fundamentalne, skoro od niego akt ten wywodzi wolności i prawa człowieka. Zgodnie z art. 30 ustawy zasadniczej wszak: przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności i praw człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i ochrona jest obowiązkiem władz publicznych."
A ponura rzeczywistość gorzko skrzeczy do góry duupą redaktorską.
Co zrobił Szalbierz?
przyp13:24, 08.03.2021 informacja dla starca lemanowicza - na tym portalu nie ma miejsca na hejt. Jak takie mocne ciśnienie, trzeba znaleźć miejsce gdzie indziej, by ulżyło.
panie starszypanie starszy13:29, 08.03.2021 Ponury to koniec hejterskiego życia, gdy trzeba pisać na forach sam ze sobą, bo nikogo ta pisanina nie interesuje. Tak kończą ludzie chorzy z nienawiści, do cna przegrani, zgorzkniali, śmieszni i samotni
o szalbierstwie 10:22, 09.03.2021 Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Nie wytrzymał ciśnienia faktów powiatowych, upadł niżej, niż podał Lejtan na portalu dzienniknowy.pl, że Szalbierz przebił dno i leci dalej, dalej niż mgławice.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 10.03.2021, 10:59
Może w ten sposób dotrzeć za jakiś czas do antymaterii? Wtedy nastąpi ekspolzja anihilacyjna, która wyśle w Kosmos wiadomość, że leżący do góry duupą zmienił się w porcję promieniowania gamma (γ).
byczek Fernando
byczek Fernando 10.03.2021, 11:06
Możę, bo sam się nazwał " Antymit " działając w pornograficznym ensemblu twórczym ze sztyftami Ciechanowskim, Ożarowskim, Utkinem. Zatem ma już bliskie kontakty trzeciego stopnia z kosmogonią.
wielki maluch
wielki maluch 08.03.2021, 18:24
www.faktypilskie.pl 2009-03-15 14:06:09 Post scriptum
Jak wynika z wpisów na konkurencyjnym portalu, nadal jestem tam jednym z ulubionych tematów. Z przykrością muszę jednak poinformować, że nie podejmę wypocin kilku klawiaturowych onanistów póki - tu powtórzę słowa mojego przedostatniego felietonu - ,,internetowi opluwacze wykrzesają w sobie tyle odwagi, by plucie firmować własnym nazwiskiem”. Znając specyfikę charakteru tego typu ludzi zdaję sobie sprawę, że nie ma na to żadnych szans.
Gwoli prawdy przyznam, że tylko jeden z internautów podpisuje się w sposób nie zaciemniający jego identyfikacji, co od biedy można by uznać za namiastkę odwagi. Przeczytałem o nim niedawno, że ponoć w domu powinien mieć teraz więcej zajęcia, ale - jak widać - nie jest ono na tyle absorbujące, by nie spełniać się pisarsko przy klawiaturze.
Ale to akurat jest ten wyjątkowy przypadek, o którym rok temu napisałem, że g... nie tykam. I tego postanowienia konsekwentnie się trzymam. Na to, że g... tyka mnie, nic nie poradzę. (msz)

Należy zauważyć braki w wykształceniu wykształciucha.
głęboka ciasna
głęboka ciasna 09.05.2021, 22:15
wielki maluch 08.03.2021, 18:24 jest analogiczny do wioski Wysoka Mała.
o właściwościach materii
o właściwościach materii 09.05.2021, 12:39
Na to, że g... tyka mnie, nic nie poradzę. (msz) -.

Istnieją w przyrodzie układy fizyczne dwuskładnikowe, których cechą jest albo -filowość albo -fobowość. I tak układ: (msz) -góvno, możemy zaliczyć do góvnofilowych, zważywszy, że co się ruszy, gdzie się pojawi (msz), lgnie do niego góvno, lepi się i tyka. On nic nie poradzi, bo lubi ten smrodek czosnkowy i niedotrawione kulki groszku do ponownego użycia.
Rychu 40 - 09
Rychu 40 - 09 13.03.2021, 17:33
Szalbierz:"Przeczytałem o nim niedawno, że ponoć w domu powinien mieć teraz więcej zajęcia,...".
Szalbierz czyta raporty kapusiów, sztyftów redakcyjnych, donosicieli. Dlatego wydaje mu się, że wie. To tradycja rodzinna od ormo do dziennikarstwa inaczej.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 08.03.2021, 18:27
o co się rozchodzi z tym niedouczeniem?
bakalarus
bakalarus 08.03.2021, 18:34
Politolog magister o specjalności dziennikarskiej pisze takie ortografy: post scriptum; wykrzesają.
To katastrofa edukacyjna.
markiza Demandiac
markiza Demandiac 13.03.2021, 17:34
Jak mu idzie z czytaniem, kiedy z pisaniem nie ten tego, no.
wódko, pozwól żyć!
wódko, pozwól żyć! 14.03.2021, 19:30
Może korzystać z wieloletniego programu integrującego rodziny: "Poczytaj mi mamo".
W tym wypadku mama jako wieloletnia wydawczyni ulotki i portalu faktypilskie.pl czytać umie albo umi.
pyta Masza Kosmetikerin
pyta Masza Kosmetikerin 16.03.2021, 16:28
Co zatem w dalszym ciągu twórczości redaktora możemy się dowiedzieć wcześniejszym o tykaniu góvna? Odezwa: "Ale to akurat jest ten wyjątkowy przypadek, o którym rok temu napisałem, że góvna nie tykam. I tego postanowienia konsekwentnie się trzymam. Na to, że g... tyka mnie, nic nie poradzę(msz)". Sugeruje wprost, że były czasy aktywności (msz) w grzebaniu się w góvnie. Być może guma do żucia wypadła mu z paszczy do kloaki albo miał okoliczność, którą sam nazwał jako "tłok czekoladowy" z wałem odbytniczym osadczym?
wino kobiety i syfilis nabyty
wino kobiety i syfilis nabyty 19.03.2021, 13:23
Redaktoru tyka góvno, jak bomba zegarowa umieszczona w odbytniczym wale osadczym z wiatrakiem dla homosiów. Przy okazji eksplozji, urwanie jajec na bank.
Jacek jeebbaka konspiracyjny
Jacek jeebbaka konspiracyjny 16.03.2021, 16:30
Chyba gwoli swawoli coś mu się w główce piredoli.
jak pocztmistrz zapchał panią
jak pocztmistrz zapchał panią 19.03.2021, 13:46
Czy "Jacek jeebbaka konspiracyjny", to wielki polityk o wielkiej wiedzy, kandydat na senatora o ksywie aresztanckiej "Senator". Wiadomo, że dobierał się konspiracyjnie do różnych dam ze swoim zaganiaczem w celach spółkujących. Czasem te igraszki przeradzały się w kopulacje i coś się urodziło.
Jacek jeebbaka jest pomawiany, że piredolił obywatelkę, która w początkowej fazie stanu wojennego urządziła dla niego stałą melinę od stycznia do września 1982. Ona zaprzecza. Nie ma żadnego dowodu materialnego (na przykład wymaz z picczki z zawartością deena Jacka jeebbaki i rzeczonej damy). Jacek jeebbaka konspiracyjny nigdy nie podnosił, jakoby faktycznie piredolił na Walki Młodych, ale trolling miejscowych gumisiów prowadzonych przez pijaków redakcyjnych z peryferyjnej wiochy zabitej kołkami i dechami upiera się, że piredolił. Jacek jeebbaka konspiracyjny nie mógł zdzierżyć tych obelg, pomówień i zniewag dlatego nie wytrzymał i umarł.
o pachołkowatości
o pachołkowatości 19.02.2021, 11:19
Te dwa chudopachołki siedzą dalej i dalej pieerrdolą głupoty, szczególnie w temacie jasia hejterka.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 06.03.2021, 19:48
Po co wy, chudopachołki czepiliście się "jasia hejterka"? Przecież wiadomo od dawna, że wywołany konkurs "Kameleon2005" w styczniu 2006 to jedno pasmo przestępstw przeciwko podstawowym prawom jednostki, kradzież wolności i tożsamości na fali przestępczego fałszerstwa w wykonaniu redaktora naczelnego Mariusza Szalbierza - inicjatora tej hucpy. Barabasz był wtedy sztyftem redakcyjnym i terminował jako rzecznik Wielkiego Smrodatora.
precyzer
precyzer 21.02.2021, 11:49
chudopachołek - biedak, biedny, dziad, golas, golec, hołysz, kloszard, łachmaniarz, łachmyta, łazarz, nędzarz, parias, pauper, potrzebujący, proletariusz, ubogi, żebrak, biedaczyna, chudzina, nieszczęśliwiec, nieszczęśnik, bankrut.
bumbumbum
bumbumbum 19.02.2021, 13:51
Oni są niepotrzebni, zbędni. Nawet Beatricze wraca później z pracy. A co robi Agniecha? Ona podobno cały czas robi. Wtedy Marek ma czas wypucować płyty winylowe, bo nie musi spółkować, co mu przychodzi z trudem.
Kiedy na pewnej sprawie karnej delikwent powiedział do sądu, że istnienie Mariusza Szalbierza jest dla niego nieistotne, zbędne, sędzia zrobił grymas, jak by mu się orzeł na łańcuchu spierdział padliną ze Śmiłowa.
quack
quack 20.02.2021, 11:08
Ty bumbumbum jesteś bydlakiem, że postponujesz mojego ulubionego pana Macieja Płóciennika.
snajper
snajper 21.02.2021, 11:51
Nikt tu nie wymieniał personaliów, ale brawo, brawo, brawo. Jest to strzał w 12, nawet jak tarcza ma tylko 10.
Przeniesienie
Przeniesienie 17.02.2021, 17:05
Na wszelki wypadek przenosi się wpis, który już raz wywalił wydawca- redaktor naczelny portaliku faktypilskie:
FaktyPilskie; Ich portfel jest lepszy niż twój
10:47, 17.02.2021 | Mariusz Szalbierz
o prawdzie12:04, 17.02.2021
Milena Szalbierz – Witosławska kłamała przed sądami karnymi, i co? I nic. Bo jej prawda inaczej jest lepsza niż moja i twoja prawda wprost.


ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 13.03.2021, 17:13
Joanna Pacholik - Bujacz orzekła w swoim postanowieniu, że uczynek fałszywej oskarżycielki, jej fałszywe zeznania na policji, prokuraturze i w sądzie mają walor lepszości nad prawdą i nie należy ścigać tej osoby a poprzestać na stwierdzeniu, że jest lekkomyślna i nieodpowiedzialna. Interes państwowy reprezentowany przez prokuraturę i sądy przegrywa z kłamliwą mamuśką, córką tatuśka. Czy tak się tworzy etos państwa prawa?
o jabłkach
o jabłkach 17.02.2021, 17:13
Tatuś podszył się pod córeczkę a potem ją zmusił, żeby fałszywie świadczyła. Dlaczego tak on uczynił? Bo chciał wsadzić Lemanowicza na 10 miesięcy do więzienia, a sędzia był nagrzany.
Niedaleko pada jabłko od jabłoni a szara reneta papierówki nie urodzi.
pieniążek
pieniążek 18.02.2021, 13:24
Bursztynowe jabłuszko wpadło babci pod łóżko. Długo w kącie leżało zwiędło, wyschło zbutwiało. Aż raz przyszedł staruszek, wielki spec od jabłuszek, wpełznął babci pod łóżko i wyciągnął jabłuszko.... jabłuszko, jabłuszko, jabłuszko pełne snu...
grosik
grosik 13.03.2021, 17:17
... a staruszka by chciała, żeby wpełznął do łóżka, bowiem ochotę miała by nadstawić u ciała...
nieznany
nieznany 18.02.2021, 13:25
Dobre....
 Program Szydercy padł!
Program Szydercy padł! 13.02.2021, 12:57
Program Szydercy padł!
Grono
Grono 11.02.2021, 14:43
Podobno leman mówił, że chce dociągnąć do tylu wpisów, żeby zrównało się z numerem zielonej skody, co to Stokłosa i Stokłosowa z Radkiem Aleksandrem (Kazek Posada a faktycznie zombi komuny Noska), ujawnili z raportu swoich totumfackich w książce W szponach władzy.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 11.02.2021, 14:44
Jaki to numer, chyba nie za duży!
kompela
kompela 11.02.2021, 14:52
Może Mariusz ma mniejszy?
żona
żona 11.02.2021, 14:54
Mariusz ma wzystko malutkie, tyciu- tycie.
o malutkim bzykaniu malutkim
o malutkim bzykaniu malutkim 11.02.2021, 15:54
Ale bajstruczków narobił.
komunikacja i cepik
komunikacja i cepik 11.02.2021, 14:47
27208
żeby Mariusz się nie załamał w obliczeniach
żeby Mariusz się nie załamał w obliczeniach 12.02.2021, 13:05
27208 - 1062 = 26146.
heniek z ankom
heniek z ankom 11.02.2021, 14:49
To ma roboty od zajeebbania.
Wesele Jenny
Wesele Jenny 09.02.2021, 12:30
Na zakończenie tematu wyraża się życzenie, aby wnuczka dorósłszy wybrała sobie do partnerstwa seksualnego jakąś kumpelę spod kiosku z piwem albo spod dyskoteki.
Wtedy fuckciarzpilski.pl mógłby zająć się damskim pedalstwem córki swojej córki zamiast gonić do Ameryki i szukać pedała wśród emigrantów, których on nie zna, ale wie.
rower damka
rower damka 09.02.2021, 12:35
To już prawie 10 lat. Może zaswędzieć między palcami, haluksami. Blisko, coraz bliżej.
uwaga do tatusia
uwaga do tatusia 11.02.2021, 13:51
Na fejsbuku była kiedyś Orłowska ze Złotowa -Piły, która w wieku 12 lat szwendała się w okolicy dyskotek gdzie napaleni faceci z portfelem pełnym drobnych czekali na drobne zdziry bez portfela i bez majtek.
Ptasiek
Ptasiek 21.02.2021, 11:58
Ciekawe, czy przeleciał ją na sępa jakiś ścierwnik!
żabka i miś
żabka i miś 31.01.2021, 11:28
Tych dwóch żłobów przypomina mi, że istnieje coś takiego, jak dwoinka rzeżączki (Neisseria gonorrhoeae).
rączka
rączka 16.03.2021, 11:28
Można dalej pociągnąć temat. Szalbierz opublikował w sierpniu 2013 roku zdjęcie ukradzione z prywatnych zbiorów informatycznych, na którym jest dwóch facetów reklamujących sklepy z żarciem i produkcję napojów, na tle przemarszu jakichś cudaków pedałów i lesb w Nowym Yorku. Szalbierz w swoim wystąpieniu "Tęczowe flagi załopoczą nad Piłą?" inicjującym hecę medialną zboczeńców, niedwuznacznie zasugerował opinii publicznej Internetu, że są to pederaści, bo są w bezpośredniej bliskości. Aktywiści fermy trolli internetowych związanych emocjonalnie i być może żołądkowo z portalem faktypilskie.pl i GPS100 od razu wysunęli twierdzenie, że to pedały z Piły, którzy zagnieździli się w Ameryce a będą pomagać Szalbierzowi w organizacji parady zboczeńców w Pile. Idąc tym śladem możemy uznać arbitralnie, że ci dwaj nieboraczkowie siedzący przy stoliku redakcyjnym w programie telewizyjnym o charakterze publicystyczno-satyrycznym są pedziami odbytowo-paszczowymi znamiennymi hasłem "tłok czekoladowy".
hłehłehłe
hłehłehłe 21.02.2021, 12:06
I kroplówka reklamowa,
Ze Śmiłowa.
nieznany
nieznany 31.01.2021, 11:29
Dobre....
zgfc
zgfc 30.01.2021, 12:43
ZG FC12:35, 30.01.2021
Szalbierz wyrzuca niewygodne posty ze swojego zaściankowego portaliku faktypilskie.pl. Dlatego dodatkowo dodaje się na dzienniknowy.pl gdzie nie ma już takiego wpływu ten spec niewiedzy i niepamięci.
0 0
|
~~
Zarząd Generalny FanClubów Le Mana uważa, że orędzie o pękniętej żyłce sformułowane w wypocino-wypierdzinie Szalbierza dowodzi, że on coś wie. Może to być wiedza o właściwościach pobranej do analizy ale nie zbadanej przez policję substancji, którą ktoś nieznany w nocy 21 lipca 2012 roku obrzygał ogórdek kwiatowy, balkon, ściany, okna i drzwi. Według wiedzy uzyskanej z lektury farmakologii i preparatyki organicznej istnieją subsancje powodujące po niekontrolowanym wchłonięciu kruchość naczyń. A to grozi pęknięciem żyłki lub tętniczki, czym na zapas cieszy się kwiat nędzy pilskiego grajdołu żurnalistów Mariusz Szalbierz.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 30.01.2021, 19:28
Czy to się rozchodzi o Wawelska 32? To było nawet w prasie lokalnej: policja, sanepid, spółdzielnia mieszkaniowa, dziennikarze, gawiedź z rozdziawionymi gębami. Suma szkód była 4009 zł.
archiwum
archiwum 30.01.2021, 19:18
I patrzcie. Wywalił bardzo kulturalny wpis, ale mu nie po jego myśli, jeśli to, co wychodzi z jego pseudointeligencji można nazwać myśleniem. Cytuję z arhiwum:
Mickiewicz16:25, 30.01.2021
*%#)!& Mariuszu, gdybyś cicho w swej chawirze siedział
Nigdy by się o tobie leman nie dowiedział.
Na sprawie pod przewodnictwem Macieja Płóciennika, na pytanie Płóciennika o stosunek do wielkiego redaktora, leman odrzekł, że istnienie Szalbierza jest dla lemana nieistotne, zbędne. Sędzia zrobił wtedy minę zaskoczoną, że ktoś może wyrażać pogląd o zbędności Szalbierza.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 30.01.2021, 19:30
Jak odczytywać *%#)!& ?
literaturoznawczyni z Gdańska
literaturoznawczyni z Gdańska 30.01.2021, 19:33
Jak kto chce: piękny, mądry, głupi, durny, tępy, śmieszny, smutny.
Aby był wyraz dwusylabowy.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 31.01.2021, 10:49
Może być why - you, co się czyta chu - ju?
dodatek uzupełniający
dodatek uzupełniający 30.01.2021, 19:24
Administrator portalu faktypilskie pl usunął wpis bez śladu. To największe kurestvo w mediach. Z tego powodu drugi wpis odnoszący się do Płóiennika jest sierotką a brzmi on tak:
"Rychu pornogrubas16:36, 30.01.2021
To tak, jak by profesoryni Graczyk lat 67, lesbijka, nie mogła wyjść z zaskoczenia, że zaszła w nieplanowaną ciążę mnogą na marszu proaborcyjnym. Tak się zdziwił ".


zgfc
zgfc 01.02.2021, 12:15
Faktycznie, nawet za komuny wprowadzone było prawo prasowe wymagające od cenzury oznaczenia [----] miejsca ingerencji. Na portalu faktypilskie.pl jest gorzej niż za jaruzelszczyzny.
wolne media
wolne media 13.02.2021, 12:44
Naczelny fp spełnia przesłanie tatusia z ormo wystukiwane pałką służbową o polepę chawiry. Toteż nie ma co się dziwić jego zamiłowaniu do tradycji Urbana, Howzana, Dworaka, Brauna, Bermana.
chawira
chawira 29.01.2021, 14:51
https://www.youtube.com/watch?…
KonArt - konfident artysta
KonArt - konfident artysta 04.04.2021, 14:39
Potajemne nagranie prywatnej rozmowy i jej opublikowanie jest zbrodnią stanu grożącą, w razie upowszechnienia się, rozpadem społeczeństwa.
o wolność mediów
o wolność mediów 29.01.2021, 15:35
Kiedy grupa osób jadąc samochodem w Złotowie pokazała miejsce, gdzie mieszka Barabasz, okrzyczano to w stokłośnych mediach, że jest ten gość inwigilowany.
Kiedy w roku 2006 grupa osób zbierających podpisy dla kandydatów w wyborach samorządowych zajechała do Białośliwia na ulicę 4 Stycznia w pobliżu chawiry Szalbierza, ten wyrażał publicznie oburzenie jakoby ktoś się zbliżał do jego nory.
somsiat z pod 33
somsiat z pod 33 30.01.2021, 10:38
Lemanowiczowi dynda natką buraka z Czarnobyla 1986 to, że 18 czerwca 2015 roku o godzinie 14:31 przed jego domem na Wawelskiej parkował samochód kiełbaśnika - byłego ormowca ze Śmiłowa - PP 91645.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 30.01.2021, 13:37
Kto to konkretnie jest, ten ormowiec kiełbaśnik?
Ja gdzieś czytałam o tym, że na I Maja 1977 pan Stokłosa występował jako porządkowy przy pochodize. Miał stosowny gustowny berecik ormowski i opaskę funka z grupy organizatorów?
uzupełnienie
uzupełnienie 30.01.2021, 19:40
Miał na sobie długi płaszczyk - prochowiec z popeliny koloru jasny beż.
hłehłehłe
hłehłehłe 31.01.2021, 22:12
Czyli Heniek popeliniarz!
klap
klap 29.01.2021, 14:48
https://www.youtube.com/watch?…
leci dziesiąty rok
leci dziesiąty rok 29.01.2021, 15:44
Mamy tu do czynienia z kryminalną kompilacją różnych zdarzeń odległych w czasie o kilka lat.
Komentator tej chucpy nie pofatygował się o wiedzę, czy starosta coś rekomendował. Bo starosta nic nie rekomendował a tylko miał jako administrator zaświadczyć, że stowarzyszenie istnieje i działa na terenie podległym jego kompetencji jako włodarza powiatu. Jest to więc kryminalna manipulacja kogoś niekompetentnego albo wynajętego do podłej roboty.
Obywatelka G-C-S
Obywatelka G-C-S 31.01.2021, 11:15
Do podłej roboty można wynająć kogoś nikompetentnego. Niegdyś, po ujawnieniu przestępczej roboty ochroniarzy Farmutilu, śp. Andrzej Krojec podał do Przekroju, że bywały przypadki zatrudnienia do ochrony, ludzi nieodpowiedzialnych, nieprzygotowanych do takiej pracy. Skutki były: tasak i po palcu, strzelanie do człowieka, ciężkie pobicia, bezprawne zatrzymania, rewizje cudzych posesji z udziałem samego Wielkiego Smrodatora.
duupokracja senacka
duupokracja senacka 13.02.2021, 12:48
Faktycznie, gospodarz mówi: panie Stokłosa, pan nie może mi się panoszyć na moim terenie. A senator Stokłosa: mogę. I jego ludzie zabrali rolnikowi malucha 126p.
cyrk
cyrk 29.01.2021, 12:04
https://www.youtube.com/watch?…
ZGFCLM
ZGFCLM 29.01.2021, 14:40
Pękli, rozłupali puste głowy i powtarzają przebrzmiałe, dawno objaśnione zdarzenia.
Ale przypominamy, jako Zarząd Generalny FanClubów Le Mana, że to nagranie ukradł w 2012 roku z prywatnych plików komputerowych Lemanowiczów, Kamil Ceranowski, posiadający wówczas żonę w ciąży i toyotę w lizingu. Oryginalne nagranie pochodzi z czerwca roku 2004, kiedy grupa osób zainicjowała procedurę powstania SEPZN. Stowarzyszenie zarejestrował sąd 15 lipca. 2004.
Sylwia Gadomska została przywieziona do pani Haliny Pawlickiej w Bytyniu przez Lemanowicza, jego żonę i Marią Koper, żeby nagrać rozmowę-świadectwo, jak to było z jej robotą w indykarni i jak to skatowano kierowcę Wińskiego po jego kolizji pod wiaduktem kolejowym. Sylwia Gadomska nie była podsłuchana a nagranie zostało zaakceptowane przez nią z zastrzeżeniem, żeby zachować ciszę, żeby obce dźwięki nie zakłóciły nagrania. Niktsię nie czaił, nie krył. Po tym, jak Ceranowski przekazał ukradzione pliki wideo, jakiś troll o kryptonimie Jan Lemanowski wynajęty przez koterię wielkiego smrodatora wkleił ten film na jutubę.
zarząd
zarząd 22.04.2021, 11:11
Maria Jolanta Koper umarła i nie żyje.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 29.01.2021, 15:47
W takim bądź razie pomiot Ceranowskiego o ile żyje, ma już około 9 lat? Ciekawe, czy samczyk to czy coś innego.
alfa helisa
alfa helisa 31.01.2021, 22:22
Ceranowski posiadający firmę KonArt (KonfidentArtysta) w ciągu tych lat od porodu, okresu świerzopy, mógł narobić bajstruczków z pięć. Ciekawe, jak wygląda jego baba, bo z tego co wiem, on kocha chude bezcyckowe wąskobiodrzaste zdziry. Według Freuda, są to ukryte ciągoty pedalskie. Ale jak zarucha, może napaskudzić w babie swojego kwasu doeksyrybonukleinowego.
Antoni Bezpalczyk
Antoni Bezpalczyk 29.01.2021, 14:48
A palec Pawła Sobczaka?
trzask-prask tasakiem
trzask-prask tasakiem 30.01.2021, 12:19
Palec Sobczaka odcięty przez goryla Stokłosy leżał sobie w lesie koło pieńka. Policja wałecka go odnalazła po tym, jak siostra Pawła ujawniła policji, że to nie piłą sobie obciął sam a tasakiem ochroniarz - bandyta.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 29.01.2021, 14:46
Czy to był początek końca senatora z sercem - Wielkiego Smrodatora, Króla Flaków?
Zdaje się, że tak było.
samowyzwalacz
samowyzwalacz 29.01.2021, 11:12
To jest przedruk typu wytnij-wklej z portalu faktypilskie.pl. Na wszelki wypadek, bo Szalbierz wyrzuca bez śladu wpisy niewygodne dla jego sitwy medialnej.
**************
Szalbierz nie powinien był znowu dobierać się swoim mikrym umysłem do autora odezwy o tysiącu wpisów w temacie Szydercy 22. Jeśli to zrobił, musi się liczyć z odzewem, bo nie jest tak, by każdy chodził z nisko pochyloną głową w obliczu majestatu redaktora nędznej ulotki, który ma się za demiurga, koryfeusza niosącego narodowi oświaty kaganiec, a jest zwykłą szują medialną skazaną za zniewagi kierowane do obywatela. "obiektyw" wydaje swój subiektywny sąd oparty na niewiedzy i niepamięci, co współgra z etosem żurnalisty z Białośliwia, który na sztandarach swojej chwały dzierży wysoko niewiedzę i zapomnienie jako wartości podstawowe.

Pozostałe